Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с обороти на празен ход-проблема решен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с обороти на празен ход-проблема решен

    здравейте колеги.както всички и аз имах проблем с оборотите на празен ход на бравото 103к.с....колата я карам вече почти 2 години и какви ли не версии бях чувал.но никой не успя да парира проблема.в сервиза на дунев уж откриха проблема.датчик TPS.уж го смениха но все тая.сега ми го смениха както и фазовия датчик на разпределителния вал.ремонта излезе 150лв и сега колата просто мърка.а между другото си намерих "моят" майстор.намира се в габрово.предишния ми ремонт при него беше: сваляне на скоростна кутия,отваряне,ходене за друга кутия,слагане,смяна цялата изпускателна система,ремонт на изпускателни колектори,коригиране на съединител.и цената на труда за всички тези неща е ... 60лв!!!!!това е моят майстор!и до като не станат нещата той не оставя.няма потулване няма скрито покрито да вземе парите.така че си заслужава да се отиде до там и да се направи ремонт.и да това е реклама.реклама защото вече станах пишман от тия майстори в софия.то не беше дунев,то не беше радиал.всичките са един дол дренки...та така.ако някой има въпорси пишете.горещо препоръчвам майстора.

    #2
    Каква ти е колата и кой е майстора ти в Габрово, не е лошо човек да знае, аз на ли съм от Габрово.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      При мен проблема се оправи с рестарт на ЕКУ-то.Предстои малко прочистване на датчици и т.н.Общо взето според мен не е добре да се прави каквото и да е преди да се мине на диагностика

      Коментар

      Working...
      X