Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мисля че се регулира твърдостта.
    FIAT Bravo JTD GT '99

    Коментар


      #17
      vsd написа:
      Мисля че се регулира твърдостта.
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #18
        Здравейте отново.Май не съм споменал, но вече 5-6 месеца карам с Cofap. Взех си и предни и задни от hit-ko. Искам да споделя впечатления. За задните няма какво лошо да кажа, особено като имам предвид цената от 38 лв. за брой. Нормални амортисьори :D От предните, обаче не съм толкова доволен. Първата седмица след като ги сложих бяха тихи, а след това започнаха да хлопат. Особено се чува левия. Като мина през дупка, по някой път имам чувството че ще гръмне амортисьора, толкова е шумен, въпреки че дупката не е толкова голяма. Иначе не са много твърди, не са и много меки. Не мога да кажа че колата е много по-стабилна с новите амортисьори. Общо взето за тези пари няма какво повече да искам, въпреки че няма да си сложа отново такива за предни.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #19
          и моите са Соfapкарам с тях от около 9 месецаняма такова хлопане и подобнисвържи се с Христо и го питай, явно нещо не е наред
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            То не е толкова зле колкото го описвам но... Чува се като минавам през дупки. По-скоро туп-туп или нещо такова. Sev при теб абсолютно никакъв звук ли няма.
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #21
              има звук, но като на всяка друга кола като минеш през дупка
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                Това което мога да ви кажа е -оптимал са китайски-виктори са италиански рециклаж-кофап идват от БразилияТова което е водещо при тях е ниската цена ,която в доста от случайте отговаря на ниско качество!!!Случва се да попаднеш и на читава партида,но в общи линии всичко е късмет!!!

                Коментар


                  #23
                  В Италия няма дупки, няма и студове-затова и италиянките ни се чудят как да не хлопат и как да греят парното зимата- ми те не са създадени за такива екшън условия като нашите...А кога ли ще имаме и ние равни пътища без нито една дупка на стотици километри...
                  Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #24
                    За De Carbon (по 105лв. предни)някой има ли наблюдение?

                    Коментар


                      #25
                      andreigg написа:
                      -кофап идват от БразилияТова което е водещо при тях е ниската цена ,която в доста от случайте отговаря на ниско качество!!!Случва се да попаднеш и на читава партида,но в общи линии всичко е късмет!!!
                      що се изказваш неподготвен?Cofap се вгражда и заводски във ФИАТ
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #26
                        И новото VW Polo например
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #27
                          icco.a написа:
                          За De Carbon (по 105лв. предни)някой има ли наблюдение?
                          На старото ми Пунто-90 бяха тази марка/De Carbon-made in France/маслено газови-/оранжевия корпус/,сменени в Италия-на колко К км.-неизвестно...В първия BG сервиз,/води се за един от реномираните по тази част в Бургас/ в който отидох за проверка ходовата част и тест на амортисьори,всичко беше ОК,но собственика на сервиза се произнесе-"очаквай неприятни изненади от тази марка..."от тогава,докато я продам-с навъртени~ 40K по нашите пътища-никакви неприятни изненади...Това е личния ми опит с De Carbon.
                          Ex. Grande Punto Driver

                          Коментар


                            #28
                            Отзад сложих КОФАП мисля чеса по-добри от предните ОПТИМАЛ които са доста по-шумни от кофапа ама са си друсалки всичките повече такива евтинджси няма да сложа ,колата е брава1,6

                            Коментар


                              #29
                              що се изказваш неподготвен?Cofap се вгражда и заводски във ФИАТАз не съм казал ,дали се вгражда заводски или не,работя във фирма доставчик и знам от къде идва стоката!!!!Амортисьорите Кофап пристигат от Бразилия с кораб-внасяме с контейнери!!!!!!!Друго което мога да ти кажа е,че амортисьорите са рециклаж,но са под крилото на големия концерн МагнетиМарели!!Качеството е съпоставимо с цената!!!Също така внасяме и оптимал,но от известно време стоката пристига директно от Китай!!!

                              Коментар


                                #30
                                И новото VW Polo например Wink----------------------------FIAT Bravo JTD GT ’99А и друго -не си мисли ,че това което го слагат за първо вграждане отговаря на това което се предлага на българския пазар!!!Разликата в качеството е от земята до небето!!!Случвало ми се е амортисьорите да протекат още докато пътуват до България!!!Това което знам е,че изкарват по 150 000 км.................................в багажника!!!!!!!!!Единственото привекателно е ниската цена и както вече казах важното е да оцелиш читава партида!!

                                Коментар

                                Working...
                                X