Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Благодаря на wesko.t за отзива.В off-road форума също видях добри отзиви за De Carbon,май към тях се насочвам.

    Коментар


      #32
      допреди малко проблема беше че са бразилски, сега вече станаха и рециклирани
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #33
        Аз не съм казал ,дали се вгражда заводски или не,работя във фирма доставчик и знам от къде идва стоката!!!! Амортисьорите Кофап пристигат от Бразилия с кораб-внасяме с контейнери!!!!!!! Друго което мога да ти кажа е,че амортисьорите са рециклаж,но са под крилото на големия концерн МагнетиМарели!!Качеството е съпоставимо с цената!!! Също така внасяме и оптимал,но от известно време стоката пристига директно от Китай!!!
        Основния завод на Cofap си е в Бразилия, това никой не го отрича, но, че са рециклирани това вече е смешно - ако прочете някой от Евро07, направо ще те уволни!Нито един производител със собственна марка не пуска рециклирана стока със същата марка - железен принцип, а е и съвсем логично!Всеки знае, че всичко рециклирано няма ресурса на новото, защо ще си драска по авторитета тогава производителя?Ако реши да направи рециклирано изделие, ще го пусне под друга търговска марка, нали?В момента , една част от Гранде Пунто и всички Албеи, Добло, Палио от известно време са си оригинално с Кофап - направете си извода!А, са евтини, защото всичко произведено в Бразилия, Аржентина си идва евтино....Ето ви още малко за Кофап:[quote:3c169107e9]В настоящия момент

        Коментар


          #34
          Малко късно, но да се включа и аз Преди месеци смених предните и сега съм с AL-CO. Имаше един период около месец, в който се чуваше шум от единия амартисьор, когато колата минава през неравности, но се оправи и сега всичко е ок. Иска ми се да изкажа окончателно мнение за марката, но все пак да видим колко ще изкарат при ежедневното ми каране. Но за сега нямам оплаквания, надявам се и това да е един от случаите, в които цена/качество да е оправдано.
          Bravo 1.6/16V ... и на газ

          Коментар


            #35
            За отзад AL-KO !!!Много добри... вече 4 год карам с такиваRECORD ....... НИКОГА ПОВЕЧЕ !!!!

            Коментар


              #36
              само инфо - в браво 1 оригинално мисля че се слагат boge.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #37
                Колеги, някой да знае къде освен в Хит-ко, къде могат да се намерят Кофап? Обаждах се там, но нямат в момента, предложиха ми други, които по техни думи също били Кофап, ама забравих марката. Иначе на други места ми предлагат само Монро рефлекс за 150-160лв парчето. Щеше ми се да послушам съфорумци и да пробвам Кофап и да спестя някой лев, ама нещо не мога да намеря, пък не мога да отлагам дълго време. Ако някой може да сподели инфо, благодаря му предварително. Карам Фиат Браво 1.4 12V, 09.1996
                Хостинг сравнение

                Коментар


                  #38
                  Евро 07
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #39
                    И там ги ниама и аз ги издирвам но одрих на камък. Незнам защо сприаха да ги внасят. В александър ауто ми казаха че започват да внасиат делфи на тяхно място. Ако не успея да ги намеря съм решил билщаин за 116лв. парчето.
                    FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                    Коментар


                      #40
                      В Косер се обадих и там имат Ал-Ко - 80лв и Кайаба - 100лв с 2 години гаранция. Та явно щом и друг е забелязал липсата на Кофап, Кайаба ще се слага
                      Хостинг сравнение

                      Коментар


                        #41
                        martokus написа:
                        В Косер се обадих и там имат Ал-Ко - 80лв и Кайаба - 100лв с 2 години гаранция. Та явно щом и друг е забелязал липсата на Кофап, Кайаба ще се слага
                        Кофап намаляха да се внася заради дългия път до България!!Идват с кораб от Бразилия и след това обикалят доста пристанища докато стигнат до България!!!!!Не знам за ал-ко,но за кайаба гледах във доста американски саитове изглежда да са читави!!Силно се самнявам че това което се продава за България и това което е на запад е съпоставимо по качество!Друго-за разбирачите-на запад си имат политика на изкупуване на изхабените консумативи-амортисьори,рейки,карета..............а не като тук директно за желязо!!!!!Скоро бях свидетел,че една румънска фирма от която купихме хидравлична рейка ни изиска да и върнем нашата стара!!!

                        Коментар


                          #42
                          xarixito написа:
                          И там ги ниама и аз ги издирвам но одрих на камък. Незнам защо сприаха да ги внасят. В александър ауто ми казаха че започват да внасиат делфи на тяхно място. Ако не успея да ги намеря съм решил билщаин за 116лв. парчето.
                          казаха ли ти цена за Делфи?
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #43
                            Май около 80лв.
                            FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                            Коментар


                              #44
                              ако и амортисьорите са с качеството присъщото на Делфи - цената е перфектна
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #45
                                Такааа, минаха около 3 години и около 60000 км.Вчера левия амортисьор се СЧУПИ. Счупи се "буталото" точно в началото на резбата с която се завива горе на тампона. Добре че карах с 2 км/ч.Не знам боклуци ли са какво са, но не искам за 200 лв да си рискувам живота, моя и на другите. То е ясно че всичко се чупи и нищо не е вечно, ама да изпуснат, да се разтракат добре, но да се счупи метала, таковал съм ги в боклуците.Ще направя снимки да се види.Пак изниква въпроса какво да си купя. Не ми се сменя едно и същонещо по 2-3 пъти.
                                FIAT Bravo JTD GT '99

                                Коментар

                                Working...
                                X