Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко добри думи за Приста ойл!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко добри думи за Приста ойл!

    Здравейте на всички.От доста време чета форума,но чак сега реших да се регистрирам !Като първа тема реших да споделя впечатленията си от маслото на Приста ойл (както личи от заглавието).Собственик съм на една вече доста старичка Застава и дойде време отново да и сменям маслото.Вече 3-та година я карам тази кола и до сега съм и слагал малсо Cofran - минерално,тъй като ми го даваха с отстъпка.Този път обаче реших да и сложа "Prista-Oil Super Benzin 10W40" - полусинтетично за тези който не знаят :D.Преди да сложа новото масло направих промивка на двигателя с добавката на Cyclo - Motor Flush - малко рисковано като се имат предвид годинките на колата,но пък бях решен да пробвам.Сега след промивката и с новото масло двигателят направо пее,през времето което съм я карал мога смело да кажа,че с това масло двигателят работи най-тихо и меко,а и баща ми който я е карал преди да я отстъпи на мен - е на същото мнение.Много хора казваха,че това масло не било подходящо за тази кола и т.н.,но фактите говорят друго :D.Като за първа тема толкова от мен.Приятен ден на всички :D .
    Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
    Punto GT 1.4 Turbo '99
    Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

    #2
    Аз съм със същото в момента и също съм доволен.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар

    Working...
    X