Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Силна миризма на бензин около капачката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Силна миризма на бензин около капачката

    Колеги нормално ли е миризмата на бензина да е доста силна около капачката на резорвара. Сега като се пребирах иминавайки покрай капачката на резорвара усетих миризма на бензин, наведох се и усетих че е от капачката, проверих я беше си завита .Да мирише леко да, но аз имах чувството, че вдишвам парите направо и като отворих капачето не се отмириса а продължи да си мирише доста силно.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    soulkeeper написа:
    Колеги нормално ли е миризмата на бензина да е доста силна около капачката на резорвара. Сега като се пребирах иминавайки покрай капачката на резорвара усетих миризма на бензин, наведох се и усетих че е от капачката, проверих я беше си завита .Да мирише леко да, но аз имах чувството, че вдишвам парите направо и като отворих капачето не се отмириса а продължи да си мирише доста силно.
    Ами нормално е да понамирисва около капачката на резервоара (не резорвара). Но не и толкова много, колкото си го усетил ти. На мен ми се е случвало след зареждане на бензин да ми мирише доста, но това при положение, че "кадърният" служител е поразлял доволно докато зарежда. Ако нямаш теч и не си зареждал скоро няма причина толкова силно да намирисва. Хрумва ми и вариант ако си напълнил резервоара догоре, а капачката не затваря плътно, но тогава пак трябва да видиш някакъв слаб теч. А и ако колата е стояла доста на слънце с пълничък резервоар може да се появят леки изпарения...

    Коментар


      #3
      Ами да ти кажа честно нямах много бензин, колата си я карам въобще не е стояла, не бях зареждал скоро. Как мога да проверя дали имам теч?
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар

      Working...
      X