Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Картер за Bravo 1.2 16V- новия мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Картер за Bravo 1.2 16V- новия мотор

    Не знам дали темата е точно за тук, но ако модераторите решат могат да я преместят.Колеги, имам сериозен проблем. Ударих картера на Браво-то. В момента при никой от официалните вносители за България няма такъв(нито във Вантотрейд ауто, нито в Ауто Италия). Август бил сезона на отпуските в Италия и мога да го поръчам от Италия чак в началото на Сепетември за 40 работни дни.Молбата ми е ако някой има конкретна информация къде се продава такъв- нов или втора употреба, да ми пише на ЛС или на е-mail hetch@abv.bgДнес гледахме много каталози, оказва се, че от друг модел на Фиат не става. Колата е Fiat Bravo 1.2 16V, с мотора, който се произвежда от 1999г.

    #2
    Много ли е зле картера не може ли да се помисли за демонтаж,заваряване и монтаж.Ще ти излезе по тънко и е сигурно.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      За съжаление не става със заваряване- картера ми е ламаринен, а не алуминиев

      Коментар


        #4
        lubobg написа:
        За съжаление не става със заваряване- картера ми е ламаринен, а не алуминиев
        Е още по добре освен ако не е изкривен много.Ламарината ще се завари още по лесно отколкото алуминия.Пусни някоя снимка нямаш ли.Или държиш да си купиш нов задължително или положението с картера е много критично.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Зле е много, не става за поправка. Не че ми се дават пари за нов, но за момента не мога да намеря никакъв-нито стар, нито нов Надявам се някой наистина да ме насочи, защото алтернативата да чакам 3 месеца за нов не ми харесва, а и продължавам да търся, не е като да стоя и да чакам да ми попадне от някъде, но безуспешно

          Коментар


            #6
            lubobg написа:
            Зле е много, не става за поправка. Не че ми се дават пари за нов, но за момента не мога да намеря никакъв-нито стар, нито нов Надявам се някой наистина да ме насочи, защото алтернативата да чакам 3 месеца за нов не ми харесва, а и продължавам да търся, не е като да стоя и да чакам да ми попадне от някъде, но безуспешно
            имаш ЛС

            Коментар


              #7
              Това с "новия мотор" винаги много му се смея някой като го напише за 8-9 годишен автомобил

              Коментар

              Working...
              X