Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви задни амортесьори за Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви задни амортесьори за Браво?

    Здравейте, налага ми се да си смяна задните амортесьори на Фиат Браво, но се чудя какви. Искам да са газови но не ми се дават по 120++ лева за амортесьор. Бихте ли споделили мнение и цени за някои марки амортесьори?
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    #2
    Горещо ти препоръчвам да не слагаш газови амортисьори отзад - при мен ефектът беше чувствително
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Pecho написа:
      По памет - моите ги взех по ~35 лв. бройката.
      Хммм, а доволен ли си от тях? Аз съм за смяна на четирите амортисьора и гледах цени от 50 до 80 лв. на брой...
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #4
        Ами аз написах от какво не съм доволен. Ако знаех какъв ще е ефектът, със сигурност щях да сложа маслени.А за цената - вярно, че беше леко приятелска, ама чак подарък не са де (все пак става дума за задни). А да, ACDelco са.
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          вече няколко месеца отзад съм със газови марка ОПТИМАЛ сега возията е по твърда но е и по стабилна колата цената им беше 37 лева бройката
          bravo-bravisimo

          Коментар


            #6
            AL-KO газови. Испански са. Цена около 40-45 лв. Представител им е Косер. Аз съм вече година и половина с тях и съм много доволен.Аз горещо препоръчвам газов амортисьори за по-добра устойчивост.Не си вземай само WIKTOR - пълен боклук. Предните са ми такива от година, но не съм доволен.

            Коментар


              #7
              Задни преди две години сложих някакви френски RECORD, защото като натиснехме 2-ма човека багажника (а той е с 80кг бутилки метан) и подскачаше 2-3 пъти докато стабилизира. Въпреки, че ме убеждаваха че тая марка не струва - не са мръднали и колата е доста по-ритната отзад дори с бутилките метан отколкото бравите, които гледам по пътищата.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Къде ги гледате такива цени, дайте да видя и аз. Аз съм за смяна на предни, отивам в сервиза и най-евтините които ми предложиха са 97 лв. за брой.

                Коментар


                  #9
                  амортисьори

                  задните са ми Магнет Марели маслени е неса като оригинарните но са добри а предните газовомаслени на www.starksrl.com двърдо возат но са устойчиви и споредмен само маслени
                  Прикачени файлове
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    elusive написа:
                    Къде ги гледате такива цени, дайте да видя и аз. Аз съм за смяна на предни, отивам в сервиза и най-евтините които ми предложиха са 97 лв. за брой.
                    Колега, предните са си точно 97,50 лв. AL-KO. И това е еднамного добра цена.Винаги предните са по-скъпи от задните. Прави разлика!

                    Коментар


                      #11
                      нормално предните са 2 а даже и 3 пъти по скъпи от задните при повечето ажтомобили я има тази разлика в цената
                      bravo-bravisimo

                      Коментар


                        #12
                        Отскоро се занимавам по-активно с подръжка на собствения автомобил, доскоро друг в семейството се занимаваше с подръжката на автомобилния пак, затова се впечатлявам. Значи са си толкова направо отивам утре и ги сменям.

                        Коментар


                          #13
                          Разгледай тук http://axm-auto.com/ има на Кофап и Монро
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            doofiat написа:
                            AL-KO газови. Испански са. Цена около 40-45 лв. Представител им е Косер. Аз съм вече година и половина с тях и съм много доволен.Аз горещо препоръчвам газов амортисьори за по-добра устойчивост.Не си вземай само WIKTOR - пълен боклук. Предните са ми такива от година, но не съм доволен.
                            И аз от давна се чудя за тези АЛ КО защото не бях чул никави отзиви а мога да си ги намеря на много добра цена от косер 138 лв за предни.А за тези пари други мога само Кофап да сложа а хич не ми се иска.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар


                              #15
                              dani389 написа:
                              doofiat написа:
                              AL-KO газови. Испански са. Цена около 40-45 лв. Представител им е Косер. Аз съм вече година и половина с тях и съм много доволен.Аз горещо препоръчвам газов амортисьори за по-добра устойчивост.Не си вземай само WIKTOR - пълен боклук. Предните са ми такива от година, но не съм доволен.
                              И аз от давна се чудя за тези АЛ КО защото не бях чул никави отзиви а мога да си ги намеря на много добра цена от косер 138 лв за предни.А за тези пари други мога само Кофап да сложа а хич не ми се иска.
                              Колега, 138 лв ако е добра цена здраве му кажи.Предни AL-KO за моята Брава са около 97,50 и 101 лв. за брой в различните магазини на Косер.Ако цената на два предни е 138 лв., тогава бихте поздравил за яката връзка.Иначе за AL-KO само хубави неща ще кажа.

                              Коментар

                              Working...
                              X