Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем (Marea TD100)CODE ламп не изгасва - оправен частично

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На мен също ми се е случвало да запалвам колата докато не е изгаснала лампата CODE - пали. Дори още първия път като се качих в колата, на дълъг път ми светна лампата за инжекциона. И аз си викам - ще изгася двигателя в движение и ще запаля отново. Но се оказа, че ако се изгаси колата и не се извади контактния ключ, после светва лампата за кода и остава постоянно светеща. Докато не се извади ключа от таблото.
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    Коментар


      #17
      IvoMarea написа:
      На мен също ми се е случвало да запалвам колата докато не е изгаснала лампата CODE - пали. Дори още първия път като се качих в колата, на дълъг път ми светна лампата за инжекциона. И аз си викам - ще изгася двигателя в движение и ще запаля отново. Но се оказа, че ако се изгаси колата и не се извади контактния ключ, после светва лампата за кода и остава постоянно светеща. Докато не се извади ключа от таблото.
      Ако знаеш колко пъти го изваждах и вкарвах ключа без резултат При мен пък лампата за инжекциона не светна ни веднъж. Ако се беше случило това, щях да стартирам аварийния код.
      Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

      Коментар

      Working...
      X