Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава-1.8-16v 1996 Какво ви е мнението??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава-1.8-16v 1996 Какво ви е мнението??

    Здравейте, купих си Фиат Брава 1.8 16v 1996 година на 118000-км.Колата е в добро състояние освен отзад на багажника има леко натиснато място(с остър предмет).Двигатела е подържан и колата е в изправност.Добър избор ли съм направил и мога ли да знам от какво най-често ще имам проблеми.Благодаря предварително!
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    #2
    Проблемите ти ще дойдат предимно от модераторите ако не схванеш как се пише на фонетик!
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Така е екстра!А сега по темата - с този двигател според мен си направил най-добрият избор.Дано да нямаш никакви проблеми.От сега никой не може да ти каже ще има ли проблем или не.Честито!!!
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        с разхода градско можеби ще свикнеш най-трудно, а те на Брава не слагаха ли най-много до 1,6 двигател бензинов? само на браво по-големи двигатели (нали не е хечбек а уж да е спортно)
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #5
          chris написа:
          ...А сега по темата - с този двигател според мен си направил най-добрият избор...
          Тъй, тъй! :D
          niko_ymn написа:
          с разхода градско можеби ще свикнеш най-трудно, а те на Брава не слагаха ли най-много до 1,6 двигател бензинов?...
          Хайде сега да не се обиждаме! :D (вярно е за 147-коньовия двигател).За съжаление за разхода на градско (и особено софийско такова) си прав - още не мога да се примиря (е след 5 години дизел...). Ама то си зависи и как я караш де. Иначе, питай конкретно, колега!
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            1996г.-118000км.-cool!

            Коментар


              #7
              Разхода си е абсолютно нормален.Какво има да му се свиква?
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Зави си дали ще искаш да и слагаш газова или не.
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  chris написа:
                  Разхода си е абсолютно нормален.Какво има да му се свиква?
                  Сигурно е нормален. Ама ми се струва доловима разликата между 8-9 л./100 км нафта (Типо 1.9 TD 92 к.с.) и ~12 л./100 км бензин...
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    При 1.6 16V разхода е идентичен, така че колкото да го коментираме, си е все това.
                    Fiat Marea Weekend 1.8 HLX
                    Renault Safrane 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      Tod_AD написа:
                      При 1.6 16V разхода е идентичен, така че колкото да го коментираме, си е все това.
                      9-10 не е много идентичен с 12
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        на 1,6 е по-близък разхода до този на 1,4, а 1,6 от 1,8 се различават с доста повече, така че не знам какво му е идентичното
                        Прикачени файлове
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          Тази табличка ми е малко съмнителна. Не понзавам човек на който 1,6 да му гори под 10/100 градско.
                          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                          Коментар


                            #14
                            Табличката хич я няма. Разликите с раходите дадени в оригиналната книжка на моето Браво са големи - особено за градско. При мен са дадени така ( пиша само градско че ме мързи ) :1,4 - 11,31,6 - 111,6 автоматик - 13,81,8 - 11,32,0 - 13,8
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар

                            Working...
                            X