Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с регулиране на седалката на водача по височина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с регулиране на седалката на водача по височина

    Здравейте отново Имам един въпрос относно регулирането на положението на седалката на водача по височина.Става въпрос за Брава.Значи при завъртане на въпросното лостче напълно напред седалката се смъква надолу обаче само от лявата страна а не цялата.И я карам така малко на е*ем страна .Искам да запитам това нормално ли е и как мога да го оправя.А и още нещо.Точно под лоста за регулиране положението на седалката напред назад има нещо черно такова като бутон ли какво е не знам.То за какво служи.Утре ще пусна снимки че сега посред нощ...

    #2
    Re: Проблем с регулиране на седалката на водача по височина

    xploda написа:
    ...А и още нещо.Точно под лоста за регулиране положението на седалката напред назад има нещо черно такова като бутон ли какво е не знам.То за какво служи...
    Дали не става дума за това:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=11157
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      При мен седалката не заставаше на една е*ем страна, а скърцаше ужасно - оказа се че отдясната страна се е скъсала едната заварка на носещата "арматура". За 5лв. и 5 мин. време при един заварчик всичко се оправи
      Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
      http://fiat.comnet.bg/

      Коментар


        #4
        Pecho абслолютно същото е.Утре ще пробвам да го натисна.Може да се оправи .Да видим само регулирането на седалката как ще го оправя.

        Коментар


          #5
          Този бутон е много интересен. Свалял съм го и като го вземеш в ръка и го разтръсиш по-рязко, от веднъж все едно играеш тенис на маса и вътре нещо се освобождава и започва да дрънка. Отдолу при изводите му има три крачета. Така се получават две вериги - едната е "нормално затворена", а другата "нормално отворена". Това значи, че като е натиснат бутона (това му е нормалното положение) между средното и едно от крачетата има "късо" (верига). Те се използват за помпата, а пък между средното и другото няма верига. Мисля си че свободното краче може да се използва да се направи лампа на таблото, която да свети като е изключил поради някаква причина бутона.Иначе включването му е лесно, няма някакво усилие при натискането му.
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар

          Working...
          X