Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам въпрос за бензиновите добавки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам въпрос за бензиновите добавки

    Пак иде ред да се допитам до вас,може ли някой да мо обясни за добавките към бензина, за отпушване на дюзите.Отвреме на време светва лампичката на инжекциона , дали не е възможно да има запужени дюзи?Къде ли не съм ходила по прегледиуж всичко ми е наред вече.Става въпрос за понто 97гБлагодаея ви!
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    #2
    Аз процедирам така: сипвам 98 или 100 октана половин резервоар (защото цял много ми идва ) , сипвам едно шишенце STP добавка за инжекцион и настъпвам по магистралата. Иначе ако имаш запушена дюза си мисля че работата на ДВГ-то осезаемо ще се промени. Аз го правя упражнението когато съм карал дълго в града на газ.
    In Tipo Veritas

    Фиат Типо 1.6 DOHC
    Фиат Стило 1.6

    Коментар


      #3
      Re: Имам въпрос за бензиновите добавки

      Коментар


        #4
        Ходих скоро на диагностига и всичко мина нормално, имах проблем в бензиновия смукател, който оправихме.Ходих на елкон в сервис БОШ тук в бургас, даже ако някой е ходил там нека си каже мнението за майсторите,понеже си нямам представа
        ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

        Коментар


          #5
          ами явно грешката се появява рядкои ако не е от важните, се трие след известно време
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            В Бош-а май повече обичат да си пийват кафенце и на лаф отколкото да свършат нещо Последния път като ходих не видях някой изцапан там... 15-20мин само лаф с някакви таксиджии и никакво внимание към поне 6-7 коли дето чакат
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              spark написа:
              В Бош-а май повече обичат да си пийват кафенце и на лаф отколкото да свършат нещо Последния път като ходих не видях някой изцапан там... 15-20мин само лаф с някакви таксиджии и никакво внимание към поне 6-7 коли дето чакат
              Mойта я гледаха от 9.00 до 1.30, като за тва време смениха свещи и отстраниха проблема в бензиновото подаване.А аз да ви кажа сипах добавката за бензина, колата хукна като луда обче за сега инжекциона продължава да си свети
              ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

              Коментар


                #8
                Ти да не си изсипала цялото шише И аз усетих малко разлика от Редекса, но след 100-150км а преди това като настъпя рязко на втора и колата забиваше носа. Сега карам 700-800км на метан и 100км на бензин + Редекс.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  пробва ли номера с откачането на акумолатора??? сваляш едната клема на акумулатора за 5-10 минути и компютъра си чисти грешките.... мойта лампа на инекциона също свети, ама като карам на газ....
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    А това "Понто" некъв нов модел ли е
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      Да изсипах цялото шишенце и долях бензин около половин резервар
                      ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                      Коментар


                        #12
                        Аз това което купих беше 250мл и пишеше че стига за 250л бензин. Не знам ти колко си наляла ама щом лети значи му е дошло добре
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар

                        Working...
                        X