Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофончето не влиза докрая.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофончето не влиза докрая.

    Така ми я докараха колата от Швейцария. Сложено и е касетофонче, но не може да се пъхне докрая и малко стърчи отпред, иначе е свързано и всичко си му работи. Пробвах да го натисна по-силно ама нищо не ствава. В багажника има още едно (явно оригиналното), на което му липсва капачето, което покрива касетата. Явно човека го е счупил и е купил ново касетофонче и не е могъл да го сложи като хората. Дали нещо не е напълно съвместимо или има някакъв чалъм да влезе докрая?

    #2
    Говориш за оригиналния касетофон на колата ли ? ако е за него можеш да пробваш да го извадиш и да провериш отзад има едно шестоъгълно "желязо" завито, така и не съм разбрал ква работа върши само където стърчи отзад и някои път не улучва дупката си и трудно влиза касетофона, направо го махни и пак пробвай, като внимаваш при слагането да не затискаш някои кабел че и затова може да не влиза. И другото е да обърнеш внимание на щипките от страни на пластмасовата част на касетофона които го законтрят за таблото, ако някоя е крива може да не ти позволява да го щракнеш до край нагласи ги и пробвай пак, ще влезе няма къде да иде
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Slavi_Lancia написа:
      Говориш за оригиналния касетофон на колата ли ? ако е за него можеш да пробваш да го извадиш и да провериш отзад има едно шестоъгълно "желязо" завито, така и не съм разбрал ква работа върши само където стърчи отзад и някои път не улучва дупката си и трудно влиза касетофона, направо го махни и пак пробвай, като внимаваш при слагането да не затискаш някои кабел че и затова може да не влиза. И другото е да обърнеш внимание на щипките от страни на пластмасовата част на касетофона които го законтрят за таблото, ако някоя е крива може да не ти позволява да го щракнеш до край нагласи ги и пробвай пак, ще влезе няма къде да иде
      Да, ново оригинално касетофонче е сложено. Утре ще пробвам да го извадя и ще видя дали има такова желязо отзад.

      Коментар


        #4
        Да има такова желязо което направлява касетофона в задната му част и по принцип може а се осигури с него против кражба.Пробвай с крак като не иска да влезе.Аз моя като го вадих го дърпах през багажника с въже.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          mvmrik написа:
          Slavi_Lancia написа:
          Говориш за оригиналния касетофон на колата ли ? ако е за него можеш да пробваш да го извадиш и да провериш отзад има едно шестоъгълно "желязо" завито, така и не съм разбрал ква работа върши само където стърчи отзад и някои път не улучва дупката си и трудно влиза касетофона, направо го махни и пак пробвай, като внимаваш при слагането да не затискаш някои кабел че и затова може да не влиза. И другото е да обърнеш внимание на щипките от страни на пластмасовата част на касетофона които го законтрят за таблото, ако някоя е крива може да не ти позволява да го щракнеш до край нагласи ги и пробвай пак, ще влезе няма къде да иде
          Да, ново оригинално касетофонче е сложено. Утре ще пробвам да го извадя и ще видя дали има такова желязо отзад.
          Да де разбрах че е сложено ама нали казваш че не влиза до краи пробваи тези неща
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Със сигурност кабелите нещо пречат.Размести ги и би трябвало да стане.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X