Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво да си залепя емблемите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво да си залепя емблемите

    Махнах си всички емблеми на колата, обаче тези на "Пининфарина" на страниците ги оставих. Днес някой ги харесал и се помъчил да си ги вземе , ама само ги е отчекнал от едната страна! Махнах ги и сега искам да ги залепя. Дайте съвет с какво да ги залепя?

    #2
    И аз махнах моите. Бяха залепени с нещо като двойно-лепещо с дунапренче по средата. Има го по книжарниците, но не съм сигурен дали е точно същото ОФФ: Страшна ти е колата! Дай снимки да я видим цялата!
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Да знам го двойно залепващото, обаче не се притиска хубаво към тенекията с него. Със силикон не става, много се вижда, защото буквите са много тънки. Трябва с нещо като "Каноколит", ама да не е такова идиотско силно, нещо по-еластично...А за снимката, колата не е моята, моята е червена. Скоро ще я снимам иначе.

      Коментар


        #4
        Ако не се притесняваш за боята опитай с някакво полихлоропреново (ох едвам го написах). Примерно Хелмевект, Прома или нещо от сорта. Като засъхне остава еластично до известна степен, но е на ацетонова основа А вече гледам по рекламите че има и прозрачен Poxipol.
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          me_to_u написа:
          Да знам го двойно залепващото, обаче не се притиска хубаво към тенекията с него. Със силикон не става, много се вижда, защото буквите са много тънки. Трябва с нещо като "Каноколит", ама да не е такова идиотско силно, нещо по-еластично...А за снимката, колата не е моята, моята е червена. Скоро ще я снимам иначе.
          SINTESEL-multiuso-прозрачен-това е универсален херметик-силиконизиран-може да се боядисва в/у него-/според надписа на тубата- и наистина.../-ползвал съм го за много неща вкл.и за твоя проблем-единствено условие-няколко часа след нанасянето-да не се мокри...докато не е засъхнал,може да се мие с вода-за разлика от 100% силиконите...Не поврежда боята-т.к.не съдържа органични разтворители...Цена ~2 лв.тубата...Успех !
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            По добре махай тия емблеми,да няма какво да ръчкат олигофрените,а някой действат много грубо виждал съм така свалени емблеми че цял детайл е за боя.
            FIAT Coupe

            Коментар

            Working...
            X