Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пребоядисване на лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пребоядисване на лети джанти

    Някой има ли представа дали има гумаджийници или сервизи където го правят и колко пари горе-долу излиза?Става въпрос за смяна на цвета - от сребристи на бронзови или чисто бели.По принцип не ми се занимава да го правя сам, че е голяма играчка... и за това си питам!
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Според мен не ти трябва гумаджииница а някой сервиз, където боядисват.Ако искаш да стане найстина хубаво и качествено трябва да ги минеш с пясакоструйка и след това прахово боядисване.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      пребоядисване на лети джанти

      Преди 6 месеца направих точно това-пясъкоструйка и прахово боядисване. Взеха ми 18 лв на джанта. Моите са стоманени, но по принцип няма разлика. Мястото е малко забутано - на около 150 - 200 м в дясно след Орион по посока Божурище. Влизаш навътре в двора, мисля че е някакъв цех на ТПК Атанас Романов. Има много голямо голямо разнообразие от цветове и джантите станаха много добре.
      Fiat Marea 1,6 16V 1998
      Lancia Y 1.2 8v 1997
      Fiat Tempra 1.6 1991

      Коментар


        #4
        Re: пребоядисване на лети джанти

        nikolay nikolov написа:
        Преди 6 месеца направих точно това-пясъкоструйка и прахово боядисване. Взеха ми 18 лв на джанта. Моите са стоманени, но по принцип няма разлика. Мястото е малко забутано - на около 150 - 200 м в дясно след Орион по посока Божурище. Влизаш навътре в двора, мисля че е някакъв цех на ТПК Атанас Романов. Има много голямо голямо разнообразие от цветове и джантите станаха много добре.
        колега тези 18лв. са и за боядисвнето и за пясакоструйката или? в смисъл че общо за всички джанти ти ее излезнало 72лв?
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          А нали само им карам колата и те се оправят?Не е да трябва да им занеса само джантите без гуми щото нали се сещаш, че няма как да стане!
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            пребоядисване на лети джанти

            Цената е общо за боядисване и пясъкоструйка . 72 лв за четирите джанти. Само че това което ти искаш няма как да стане - хората не се занимават с гуми изобщо. Трябва да занесеш само джантите /което значи да минеш на демонтаж и после на монтаж и баланс/. Забравих да ти кажа, че услугата се изпълнява в рамките на 3-4 дни.
            Fiat Marea 1,6 16V 1998
            Lancia Y 1.2 8v 1997
            Fiat Tempra 1.6 1991

            Коментар

            Working...
            X