Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересува ме цената на Kumho KW17

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BEX---GT---TDi написа:
    не сме се разбрали - зимното кумхо - 175-70-14 го взех за под 80лв бройката тогава беше - т.е. началото на тази зима
    Такъв размер няма - сигурно имаш предвид 175-65-14 http://www.kristo-2.com/gumi/viewmod...del=40&brand=3 Би ли споделил откъде ги взе за "под 80лв бройката"?
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #17
      възможно е и да греша... за размеране мога да се сетя със сигурност ами гумите си ги взимам от един магазин, в кв илиенци май е, най-лесно мога да го обясня - по Ломско шосе - на билата завивате надясно към илиенци и на завоя в края на тази улица, магазина е отляво се пада - не е голям - за гуми и до него има за джанти....от там съм си купувал поне 8 чифта - за различни коли де и цените винаги са били по-добри, а аз лично все съм улучвал пресни гуми - от същата година, ако ще си купувате хвърлете едно око... може и да са си вдигнали цените, но до скоро беше много добре
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        BEX---GT---TDi написа:
        ами гумите си ги взимам от един магазин, в кв илиенци май е, ...
        Благодаря за инфото! :D В скоро време ще се местя от Младост в Надежда и задължително ще го проуча магазина.
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #19
          masterkar написа:
          BEX---GT---TDi написа:
          ами гумите си ги взимам от един магазин, в кв илиенци май е, ...
          Благодаря за инфото! :D В скоро време ще се местя от Младост в Надежда и задължително ще го проуча магазина.
          аха, май квартала наистина си е надежда - илиенци е по-далечко май малиий и съм софиянец но просто тоз квартал не ми е много познат
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар

          Working...
          X