Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT

    Въпроса е към пловдивчани :майна кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT 16Vчета по форума че при смяната е хубаво да има "инструмент" - скоби за точно нагласянепозицията.кажете в Пд от кой сервиз сте доволни?

    #2
    В Пловдив не съм доволен от никой сервиз. И затова си смених ангренажа сам и си правя колата също сам. Така като прецакам нещо знам точно на кой да се сърдя.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Re: кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT

      u_bo написа:
      .....чета по форума че при смяната е хубаво да има "инструмент" - скоби за точно нагласянепозицията........
      пълни глупости

      Коментар


        #4
        Re: кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT

        u_bo написа:
        Въпроса е към пловдивчани :майна кажете сервиз за смяна ангренаж в Пловдив - Bravo 1.8 GT 16Vчета по форума че при смяната е хубаво да има "инструмент" - скоби за точно нагласянепозицията.кажете в Пд от кой сервиз сте доволни?
        мога да ти кажа сервиз в който съм правил процедурата без момчетата да имат такъв инструмент и се справиха отлично това е сервиз ДАКАР зад автомивка РУМЕКС
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Аз съм много доволен от сервиза в уличката срещу ВМИ и по-точно сградата с естакадата за линейки.
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            georgiarg написа:
            Аз съм много доволен от сервиза в уличката срещу ВМИ и по-точно сградата с естакадата за линейки.
            И аз давам глас за този сервиз маистора там се занимава само с италянки от как го помня, и смяната на ремъците там е детска игра, не си прави експерименти в сервизи в които ще се учат на колата ти !
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              na men mi prepory4aha serviz do tehni4eskia universitet, hodih za saedinitel tam i horata mai rabirat, (mai za6toto az ne rabiram)A ima i serviz na fiat no az li4no ne ostanah o4arovan ot otno6enieto moe mnenie
              SPIRAM BYRZO I NABIRAM(KAK NABIRA BRAVO 1.6)BYRZO

              Коментар

              Working...
              X