Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

халка за теглене Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    халка за теглене Bravo

    Bravo -то го взех без халка за теглене - дето се завърта в бронята.Въпроса ми е - това универсални халки ли са ?ако не са , дали някой има излишна за продан?

    #2
    Има я в почти всеки магазин дето продават резервни части за фиат на цена под 10 лв.
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #3
      kkp написа:
      Има я в почти всеки магазин дето продават резервни части за фиат на цена под 10 лв.
      а да ми кажеш къде по принцип стои тази халка?в една морга сега видях пол;омено Браво и мисля след работа да наобиколя

      Коментар


        #4
        Ами на моята брава (предполагам и при бравото е така) под кората в багажника е резервната гума. В гумата има поставка на която са наредени теглич, отверки, тази кука и други неща. В морги съм виждал да се продава целия комплект. Много е удобен защото не заема място и не дрънка
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #5
          kkp написа:
          Има я в почти всеки магазин дето продават резервни части за фиат на цена под 10 лв.
          Цената в магазин е 40лв(АлАуто). В моргите е около 10лв. и не са дефицит
          u_bo написа:
          ...а да ми кажеш къде стои тази халка...
          В тавата (поз. 1), която се монтира върху рез. гума.
          Прикачени файлове
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            40 лв. е оригинална. Неоригинална е 10-на. Последно търсех една халка за Сиеченто на един познат и обиколих няколко магазина - веднага ми предлагаха такава за 10, но след като има кажех, че е различна проверяваха и ми предлагаха за 50 лв с две седмици доставка ....
            Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

            Коментар


              #7
              абе знаеш ли, че май аз като си взех Пунтото вътре си намерих една бонус ако я издиря, и ако най - вече става и за браво ще свирна нямаш грижи
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар

              Working...
              X