Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Декоративни капачки за лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Декоративни капачки за лети джанти

    Здравейте колеги,Предварително се извинявам, че пускам темата тук, но не намерих по подходящо място и ако някой от модераторите прецени, че мястото и не е тук нека я премести.Та да си дойдем на думата, вчера ми откраднаха декоративните капачки на летите джанти на Мареата и искам да попитам дали тези капачки се продават отделно и дали изобщо могат да се намерят. Лошото е, че нямам снимки на джантите, за да разберете за кои джанти и капачки става дума, но модела на Мареата е HLX и ако някой знае какви джанти се монтират на този модел и има снимки моля да ги качи. Благодаря предварително.
    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
    Chevrolet Aveo

    #2
    Ако са на оригиналните Фиат-ски джанти трудно ще намериш ако изобщо успееш. И при мен липсва едната, а другите са грозно избелели. Тъпо са го измислили с тея пластмаси.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Александър ауто по 9 кинта бройка на капачката
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        tomazo написа:
        Александър ауто по 9 кинта бройка на капачката
        Сигурен ли си, защото току що се връщам от Примотек Стара Загора, които са официален представител за Фиат в региона и по каталожен номер 7791252 ми дадоха цена от 47.50лв за брой.
        Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
        Chevrolet Aveo

        Коментар


          #5
          Kemaloff написа:
          tomazo написа:
          Александър ауто по 9 кинта бройка на капачката
          Сигурен ли си, защото току що се връщам от Примотек Стара Загора, които са официален представител за Фиат в региона и по каталожен номер 7791252 ми дадоха цена от 47.50лв за брой.
          Кви са тея пари баси! Тея да не ги продават с джантата
          Bravo HGT 2001

          Коментар


            #6
            Ако правилно съм разбрал за кои капачки става дума: има един колега - Sraaaaa - който правеше такива работи. Аз на едната джанта съм с капачка от него (сигурно повече от година вече не е паднала :D ). Ама не знам дали вече се занимава с такива неща. Виж тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=115779#115779
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              С колегата Sraa говорех преди и се разбра, че не прави капачки, а само нещо като лепенки. Капачките се щракват с едни щифтове отзад и няма как да стане. А лепенка като нямаш капачка за какво ти е Сега гледах EPER там си пише, че на този код съответстват 4 броя, т.е 40лв са и четирите. А за обикновените пластмасови капачки пише 11лв., но в тъпото Ал. Ауто като ида вечно нищо нямат. Дори изобщо не си правят труда да проверят в компютъра. Иначе на сайта им излиза цена за продукта.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                говоря конкретно за ориг.капачки на фиат ,сини надпис на черен фон (нещо такова беше ,щото са ми на зимните джанти ) .и на мене ми казаха отначало 45 лева за комплекта ама аз си исках само 1 ,и я купих за 11 кинта !!! МАй и в Т&Н ги има но не съм на 100% сигурен !
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  На Мареа са едни железни, там разбирам да е 40лв комплекта, но за тея убити пластмаси 11лв абсурд. В ЕПЕР си пише изрично QTY - 4
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар

                  Working...
                  X