Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител за Брава

    ...

    #2
    Мерси

    Нов съм и за това писах на латиница, ще имам в предвид за бъдеще. Мерси за отговора

    Коментар


      #3
      Хубав съединител комплект ще ти излезе около 300 лв. с труда.

      Коментар


        #4
        Благодаря.Аз вече я взех. Ще видим какво ще излезе

        Коментар


          #5
          zax8bg написа:
          Аз вече я взех.
          ЧЕСТИТО !!!
          zax8bg написа:
          Ще видим какво ще излезе
          Каквото и де е .... само да не е скъпо ...........
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            И аз съм с такава надежда.

            Коментар


              #7
              Ако не боксува и нямаш други проблеми не го пипай докато не се срине.Лошо е ако това стане на дълъг път или ако си на почивка.Но това ще си има и предизвестие.Аз съм с оргиналния (вероятно) и сигурно ще изрева но засега нямам проблеми а съм 250 000 километра
              АЛ.ПЕТРОВ
              FIAT PUNTO 1.2 8V

              Коментар


                #8
                Типо

                На мойто типо ми излезе 206 лева части + смяна в Александър Ауто, като смениха и някакви семеринги щото течало масло от двигателя към съединителя. (Сменях го преди година и няколко месеца, така че цената може вече да не е актуална).Само че НЕДЕЙ да го правиш в Александър Ауто. На мен ми оправиха съединителя, но разни други неща прецакаха, щото забравиха да завият един болт, пък на стартера счупиха едното ухо и въобще - дълга случка. Описал съм я тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=721
                минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                Коментар


                  #9
                  Мерси за съветите. На този етап реших да карам и ще видим какво ще стане. Майстора каза че си е ОК, това ми е първата италианска кола и можеби за това ми се струва малко странно

                  Коментар

                  Working...
                  X