Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 1.2

    Колеги, някой може ли да ми каже нещо повече за Brava с двигател 1.2? Знам само че ми предлагат Brava 1.2, което е 1999г. Колата е в чужбина и незнам нищо повече за нея. И затова се обръщам за съвет към вас. Ако някой знае нещо повече за Brav-ите след ’99 с този двигате, ще съм благодарен ако го сподели (сполучливи ли са този вид двигатели, разход на гориво, има ли нещо по-специфично за тях и т.н.)Мерси

    #2
    Изключително модерен мотор, по-добьр по показатели от 1.4, това е по-сьвременната версия и по-надежден, FIRE мотор!!!

    Коментар


      #3
      Среден разход около 2 литра по-малко в сравнение с двигател 1.6

      Коментар


        #4
        2 литра по-малко? Което ще рече..? (предполагам че не може да се каже нещо конкретно, но горе -долу)А и това 1.2 - доста мъничко ми се струва като обем на двигатела, въпреки че е 80 коня. Върви ли с такъм малък двигател (далеч съм от мисълта,че 6те се дърпам с 2.0 двигател, но все пак нали не е да не мога да изпреваря Москвич

        Коментар


          #5
          http://auto.mail.ru/auto-modif.html?modif=2880http://<b>Ето повече инфо за този мо...?тики</b>.

          Коментар


            #6
            Разходът на Браво 1.6 (за Бравата не предполагам да е по-различен) за извънградско е 5.6 литра. Което ще рече, че за 1.2 ще е около 4.6 литра на 100 км. което е супер. А за това дали колата ще върви с толкова малък двигател - не се съмнявай въобще!

            Коментар


              #7
              valka_pone написа:
              2 литра по-малко? Което ще рече..? (предполагам че не може да се каже нещо конкретно, но горе -долу)А и това 1.2 - доста мъничко ми се струва като обем на двигатела, въпреки че е 80 коня. Върви ли с такъм малък двигател (далеч съм от мисълта,че 6те се дърпам с 2.0 двигател, но все пак нали не е да не мога да изпреваря Москвич
              Хахах - наистина, с мен може и да се озори, но върви много повече от конкурентите до 1.6 от повечето марки...
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Предполагам газ на това двигателче няма да му е необходима, или?

                Коментар


                  #9
                  А и да ви питам - разбрах че има разлика във заводските касетофони, та тези на след ’99 от по-добрите ли са, или може да е всякакъв? Става ли за нещо музиката (заводската) или ще трябва да се слагат колони CD и пр.

                  Коментар


                    #10
                    Ако си маниак на заводската музика не разчитаи ще трябва да си сложиш CD и хубави колони поне отзад.

                    Коментар


                      #11
                      Humppa написа:
                      Разходът на Браво 1.6 (за Бравата не предполагам да е по-различен) за извънградско е 5.6 литра. Което ще рече, че за 1.2 ще е около 4.6 литра на 100 км. което е супер. А за това дали колата ще върви с толкова малък двигател - не се съмнявай въобще!
                      малко off - ако браво 1.6 е нормално да харчи 5.6 л/100 км, значи яко съм го закъсал с разход 6.5-7 л/100 км извън градско... мисля че малко си посмалил реалния разход и на двете коли. реалния разход за мотора 1.6 е 6.5/11.0 и то по книга.
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        Да де, ама CD-то не ми харесва как стои Разбрах от форума че може да се сложи някакво допълнително капаче и изглеждало доста по-добреНякой не може ли да снима CD с такова капаче за да го видим как изглежда

                        Коментар


                          #13
                          Хайде да спрем с офтопика, ако трябва си отворете друга тема...

                          Коментар


                            #14
                            valka_pone написа:
                            Да де, ама CD-то не ми харесва как стои Разбрах от форума че може да се сложи някакво допълнително капаче и изглеждало доста по-добреНякой не може ли да снима CD с такова капаче за да го видим как изглежда
                            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=592

                            Коментар


                              #15
                              Колега аз съм със същата Брава 1.2 16V ,82к.с. ’99 г.Разхода - градско 8.2 с климат. Извън града гори м/у 6 и 7 в зависимост от гоненето. Колата има прилични динамични качества, е не е самолет.Зори се в големите баири. Максималната скорост която съм вдигал е 180, и се поддържа ( магистрала Варна).Музиката е съвсем нормална.Моята е най простия вариянт с 4 колони 2 на таблито и 2 в предните врати.
                              BRAVA,когато НЕ гори

                              Коментар

                              Working...
                              X