Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От колко време я имаш количката? През това време от като си си я взел създавалали ти е проблеми или по-точно какви?Мисълта ми е , да се подготвя за недостатъците.Горе-долу колко ти струваше регистрацията и смяната на ремъци масла и пр. (изключи митото)Мерси

    Коментар


      #17
      Колата я имам от 03.2005 г. и съм минал 12000 км.От както съм я взел ядове имам със губене на антифриз. Когато сменях ремъци (128лв. ремъци,ролка )майстора видя че помпата тече( водна помпа 80 лв.) +труд за всичко 40 лв. (майстора познат). Обаче сега ще сменям гарнитура( дано не е глава) защото продължава да губи течност. Масло 20 лв. Selenia Gold + свещи 32 лв. DENSO + филтри За регистрация - данък 20 лв.+ 98 лв.(2 % данък собственост) по фактура.Ремъците поръчах от hit-co.
      BRAVA,когато НЕ гори

      Коментар


        #18
        А ако не е тайна, колко плати колата?Интересувам се, за да разбера дали не се опитват да ме товарят

        Коментар


          #19
          7200 лв. с мито, винетка , гражданска.
          BRAVA,когато НЕ гори

          Коментар


            #20
            Bubis, Шибидах имаш ли (ел. ли е)?А с колко Airbag-а си?Мерси за цялата информация която ми даде

            Коментар


              #21
              Модела е SX, с климатроник, 1 ARB, ел.стъкла, няма шибидах, няма и ABS.
              BRAVA,когато НЕ гори

              Коментар


                #22
                Сега пък ново 20 Казаха ми че е с два Airbag-а, с климатик (не климатроник). Възможно ли е?И по какво ще разбера колко са възглавниците? Тея да не ме будалкат са годината на производство?хм..А освен SX какви други модели има? По-смотани ли са?

                Коментар


                  #23
                  Разгледай тук http://www.brava.hit.bg/ARB и климатик/ климатроник са опций, зависи първия собственик какво си е поръчал.А моделите са S най- слабия като оборудване, SX , ELH , HS доколкото знам.На теб за колко ти я предлагат?
                  BRAVA,когато НЕ гори

                  Коментар


                    #24
                    6 000 на кулата.т.е. ремъци масла регистрации и пр. (без мито) ще са в/у тази сумаДобре ли е?

                    Коментар


                      #25
                      Мисля че е добре,все пак ти решаваш. А те другите неща са неизбежни
                      BRAVA,когато НЕ гори

                      Коментар

                      Working...
                      X