Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предна дясна врата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предна дясна врата

    Водача на предния десен прозорец преди време ми е паднал във вратата и днес си нямах работа и отворих вратата,но нещо черната метална кора ме изнерви и викам дай да я махна,махам я и всичко се разглоби После като си намерих водача тръгвам да сглабям,вкарвам една джуджавка,която стърчи от механизма в дупката на джама,тръгвам да го вдигам и постоянно излиза от механизма прозореца Другия проблем-от дръжката отвътре стърчи една метална пръчица която уж я сложих където трябва (гледах от другата врата) за отварянето,но просто вратата неможе да се отвори Човърках,човърках и ми писна и за*бах всичко :D Кажете някой майстор,който може да ми побългари механизма,щото имам чувството,че там където влиза в дупката на джама трябва да се законтри с нещо от другата страна да не излиза,а аз нямам нерви повече да се занимавам
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Това дето "влиза в дупката на джама" е пластмасова ябълка, самозаконтряща се. При теб най-вероятно са счупени плаващите пластини и затова не може да се фиксира. За съжаление, това не се продава като отделна част - върви с целия механизъм. Пробий напреко една дупка 2-2.5mm с бургия и вкарай шпленд в нея. Изпитано
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар

    Working...
    X