Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпросче за радар-детектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    trace написа:
    ...п.с. Мойто скромно мнение е, че тия антирадари не вършат работа.Може ли някой по запознат да сподели например от какво разстояние засича радара, и от какво антирадара.Второ - ако пуснат радара в момента в който видят, че някой кара по-бързо ?
    "По мое скромно мнение" качествените антирадари вършат чудесна работа, изключвайки случая, когато си единствен автомобил на пътя, и си им на мушка! Тогава те стрелват за секунда и докато реагираш на антирадара (в указанието на Кобра пише, че антирадарите реагират мигновено на засечен сигнал) са те гепили! В останалите случаи, когато имаш добра видимост и антирадарът е монтиран спрямо указанията, ще засече сигнал от 4-5км! На това съм ставал свидетел. Е, ако нямаш късмет и полицаите тамън са разгънали радара и стрелват за първи път точно теб-тогава си изгорял! Ако обаче стрелят други коли пред теб, със сигурност ще го узнаеш!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      абсълютно съм съгласен с Влади
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Е, в такъв случай става, дори и от 1км да те предупреждава пак е добре.Изказвам се отрицателно за антирадарите, защото доста мои приятели са ималии докато сме се возели все нещо писука, намаляваме - куки няма Или като има - не предупреждава Говоря за годините 94-95, тогаваможе да не са били читави, знам ли. Ама нямам добри впечатления от тях.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #19
          Хех ... през 94-95 куките не знаеха що е то "стрелям" и ползата беше още по-голяма.
          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

          Коментар


            #20
            Неправилно употребяваме думата антирадар. Това, което продяват по магазините не е антирадар, а детектор на СВЧ излъчване в определена лента и по своята същност представлява приемник. Истинският антирадар е устройство, което излъчва сигнал и обърква полицейските радари. Те са по принцип забранени и не се продават в магазините. Лично аз само съм чувал за такива устройства, но никога не съм виждал на живо както се казва. До колкото ми е известно дори и през 94 - 95-та не са се появявали по битаци или магазини.
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #21
              Колега, това е ясно на всички! Ясно е че и в БГ всички казват на радар детектора антирадар ...А по онова време имаше едни руски пазари ... там имаше доста неща ... включително и антирадари. Това че ти не си виждал не означава че не е имало.
              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

              Коментар


                #22
                kkp написа:
                Колега, това е ясно на всички! Ясно е че и в БГ всички казват на радар детектора антирадар ...А по онова време имаше едни руски пазари ... там имаше доста неща ... включително и антирадари. Това че ти не си виждал не означава че не е имало.
                Винаги има нужда от малко образование. Не е тук мястото да провеждаме изследване колко знаят що е антирадар и колко не! Не съм казвал, че няма антирадари, а че аз не съм попадал на тях. Между другото доста съм обикалял по въпросните руски пазари. Тъй като съм от Русе познай по онова време къде се изтърсваха руснаците най-напред като влязат в БГ......Сори за
                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                Коментар


                  #23
                  Да, общоприетото название "антирадар" всъщност е радар-детектор. Антирадарите са забранени от закона, докато радар-детекторите могат да се използват на воля! Никой не може да ви забрани приемане на радио сигнали! Виж за излъчването е друга тема.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X