Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нелепа патова ситуация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нелепа патова ситуация

    В събота поднесох и се ударих в един бордюр. Резултатът е скъсан носач и колело, което едва се крепи. Вдигна ме Пътна помощ и ме отнесе до паркинга пред блока. Сега обаче никой не иска да ме вдигне отново, за да ме отнесе до сервиза, понеже нямам протокол от КАТ за ПТП.Ако имате някакви идеи, ще съм благодарен. Може и ЛС.

    #2
    плати си на няко с репатрак да те изкаракак така не искат, нали си плащаш - пътна помощ
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Разбира се, че си плащам, ама те нямали право да те вдигат без протокол и ако ги спрат, щели да ги накажат. А понеже са се сетили със закъснение за тая работа, вече не виждам как мога да викна КАТ.

      Коментар


        #4
        ochinko написа:
        Разбира се, че си плащам, ама те нямали право да те вдигат без протокол и ако ги спрат, щели да ги накажат. А понеже са се сетили със закъснение за тая работа, вече не виждам как мога да викна КАТ.
        Според мен това са пълни глупости.Ами казваш, че колата ти не пали и затова в сервиз, а не за колелото.

        Коментар


          #5
          1115 написа:
          ochinko написа:
          Разбира се, че си плащам, ама те нямали право да те вдигат без протокол и ако ги спрат, щели да ги накажат. А понеже са се сетили със закъснение за тая работа, вече не виждам как мога да викна КАТ.
          Според мен това са пълни глупости.Ами казваш, че колата ти не пали и затова в сервиз, а не за колелото.
          Не става. Първото нещо, което те питат, е какво й е на колата. И да бях готов да ги излъжа, вече е късно, понеже и в СБА, и в другата пътна помощ знаят за какво става въпрос.

          Коментар


            #6
            ochinko написа:
            1115 написа:
            ochinko написа:
            Разбира се, че си плащам, ама те нямали право да те вдигат без протокол и ако ги спрат, щели да ги накажат. А понеже са се сетили със закъснение за тая работа, вече не виждам как мога да викна КАТ.
            Според мен това са пълни глупости.Ами казваш, че колата ти не пали и затова в сервиз, а не за колелото.
            Не става. Първото нещо, което те питат, е какво й е на колата. И да бях готов да ги излъжа, вече е късно, понеже и в СБА, и в другата пътна помощ знаят за какво става въпрос.
            хвани някой частник и му дай 20 лева отгоре и тва е
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              За първи път чувам такова нещо, доста несериозно ми звучи.Един път като имах проблем, се обадих на пътна помощ и срещу 40лв ми я откараха от Овча Купел до Горубляне.Никой не е правил проблеми за каквото и да е.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Тия от пътната са те взели за мезе.Мързи ги да дишат или разстоянието до сервиза е малко и не им се разкарва за 10-ина лева.Виж обави-нещо за репатриране на автомобили.Частници с репатраци-бол.

                Коментар


                  #9
                  е какъв е толкова проблема да си смениш носача на улицата, и да не се занимаваш със разни глупаци. Някой хора на улицата глава свалят, водна помпа, динамо.....какво толкова сложно с едно колело......е..ем ти майсторите. оправи си я сам, или извикай някой приятел и после хем ще имате повод за почерпка
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    Не е да не им се разкарва - 40 лв. им е цената в рамките на София без ДДС, съответно - 48 със. В СБА няма без ДДС.Явно ще търся майстор, ако може на място да я оправи.

                    Коментар


                      #11
                      0889601090 Таноняма да ти откаже никога

                      Коментар


                        #12
                        hf hpe написа:
                        0889601090 Таноняма да ти откаже никога
                        И аз мислех да му го предложа, ама после си викам - "Може да се стресне".

                        Коментар

                        Working...
                        X