Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гумички за педалите (Bravo)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гумички за педалите (Bravo)

    Здравейте!Гумичката на педала за съединителя на Bravo-то ми (1.6 SX ако има значение) съвсем е заприличала на нищо, та искам да си купя нови гумички за двата педала - съединител и спирачка. Въпросът ми е къде се продават тези джаджи и горе-долу какви пари да си приготвя?Благодаря предварително на всички, които ще отделят време по моя въпрос!

    #2
    Около 4-5лв. е парчето! Купих си ги от Т&Н кар на Оборище!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Около 4-5лв. е парчето! Купих си ги от Т&Н кар на Оборище!
      Мерси много, аз ще отскоча до Т&Н на Красно Село, че ми е най-близо. Дано имат!

      Коментар


        #4
        Creep написа:
        Vladim написа:
        Около 4-5лв. е парчето! Купих си ги от Т&Н кар на Оборище!
        Мерси много, аз ще отскоча до Т&Н на Красно Село, че ми е най-близо. Дано имат!
        Моля! По принцип аз, като си ги купувах имаха само за спирачката. Различават се с това, че има една стърчаща гумичка отдолу. Купих си две такива, като тази, която монтирах на съединителя и резнах стърчащата гумичка. Иначе са напълно еднакви!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Creep написа:
          Vladim написа:
          Около 4-5лв. е парчето! Купих си ги от Т&Н кар на Оборище!
          Мерси много, аз ще отскоча до Т&Н на Красно Село, че ми е най-близо. Дано имат!
          Моля! По принцип аз, като си ги купувах имаха само за спирачката. Различават се с това, че има една стърчаща гумичка отдолу. Купих си две такива, като тази, която монтирах на съединителя и резнах стърчащата гумичка. Иначе са напълно еднакви!
          Мдам, ходих вече и се върнах. Наистина, имаха от двата вида ама не ми обясниха че единия е за спирачката, и понеже не знаех моите от кой вид са, взех от тези без стърчащото. После, като отидох до колата, разбрах че е трябвало да взема по една от двата вида, но не мисля че е голям проблем.Иначе за тези, на които също би била полезна тази тема - цената им е точно 2 лв.

          Коментар


            #6
            Creep написа:
            Vladim написа:
            Creep написа:
            Vladim написа:
            Около 4-5лв. е парчето! Купих си ги от Т&Н кар на Оборище!
            Мерси много, аз ще отскоча до Т&Н на Красно Село, че ми е най-близо. Дано имат!
            Моля! По принцип аз, като си ги купувах имаха само за спирачката. Различават се с това, че има една стърчаща гумичка отдолу. Купих си две такива, като тази, която монтирах на съединителя и резнах стърчащата гумичка. Иначе са напълно еднакви!
            Мдам, ходих вече и се върнах. Наистина, имаха от двата вида ама не ми обясниха че единия е за спирачката, и понеже не знаех моите от кой вид са, взех от тези без стърчащото. После, като отидох до колата, разбрах че е трябвало да взема по една от двата вида, но не мисля че е голям проблем.Иначе за тези, на които също би била полезна тази тема - цената им е точно 2 лв.
            И аз съм си взимал от там и са точно толкова - 2лв.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар

            Working...
            X