Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как се оправя долния заден капак на мареа комби ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как се оправя долния заден капак на мареа комби ?

    Привет на всички,днес ме натресе отзад един голф както си чаках на светофара на бул. България и бул. "Гоце Делчев". Та нали знаете как са на мареа комби отзад капаците (май на на темпра комби е така) ? Има един голям - нормалната "пета" врата и един малък, който се отваря надолу - точно той е хлътнал навътре и не се отваря, а и пречи да се затвори горният. Това нещо автотенекеджиите оправят ли го ? Бихте ли препоръчали някой ? Някак си не е точно тенекеджийска работа.
    Тойота Приус

    #2
    Tи ли беше с една сива мареа комби - много се ядосах като видях как я е ударил голфа гаден........

    Коментар


      #3
      да, аз бях. И остави това, че ме тресна, защото не могъл да спре, след има няма десет минути друг голф го тресна него самия, от което първия голф подскочи напред, и повторно ме удари, като удари и приятелката ми, която беше зад моята кола, та се наложи да я шият ...
      Тойота Приус

      Коментар


        #4
        Rayo написа:
        ..... И остави това, че ме тресна, защото не могъл да спре, след има няма десет минути друг голф го тресна него самия, от което първия голф подскочи напред, и повторно ме удари, като удари и приятелката ми, която беше зад моята кола, та се наложи да я шият ...

        Коментар


          #5
          да, при удара на втория голф в първия тя беше между колите и счупения фар на голфа и направи една дълбока резка на крака и в Пирогов са я зашили. Аз трябваше да остана мястото на ПТП-то да чакам полицаите.
          Тойота Приус

          Коментар


            #6
            Re: как се оправя долния заден капак на мареа комби ?

            Rayo написа:
            Привет на всички,днес ме нартесе отзад един голф както си чаках на светофара на бул. България и бул. "Гоце Делчев". Та нали знаете как са на мареа комби отзад капаците (май на на темпра комби е така) ? Има един голям - нормалната "пета" врата и един малък, който се отваря надолу - точно той е хлътнал навътре и не се отваря, а и пречи да се затвори горният. Това нещо автотенекеджиите оправят ли го ? Бихте ли препоръчали някой ? Някак си не е точно тенекеджийска работа.
            При темпрата този борд е на панти.Сменя се сравнително лесно, 2 панти закрепени към купето с по 2 болта 8мм на панта.Предполаган че и при теб конструкцията е подобна.Аз го сменях ведниж защото жената беше подпряла една саксия на заден и беше спукала пластмасата.Пластмаса е само външната част, иначе вътре конструкцията си е метална.После го свалях пак като монтирах парктрона.Поне за темпра не беше много скъп, 35 или 40 лева при талянеца Предполагам че подлежи да изправяне и лепене на пластмасата ама това майстора ще каже.Иначе съжалявам за неприятните преживелици, днес явно не ви е било ден...
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Esper, Благодаря много !Наистина, днес не беше много добър ден за нас.утре, след като мина на преглед в ДЗИ, ще погледна какво мога да направя по този борд. Все пак, срещнал ни е малкия дявол, можеше да е по-лошо.Р.
              Тойота Приус

              Коментар

              Working...
              X