Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поправка на броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    поправка на броня

    като си купувах бравото беше с леко спукана предна броня в дясната част точно под фара.та искам да питам с какво точно да я оправя.плана ми е като я сваля леко да я запоя отвътрешната страна с поялник колкото да се държат парчетата едно за друго и после с тоя стъкления кит да я намажа за да държи.мина ми през ума и за полиестерна смола ама май няма да хване на пластмасата.кажете и вие мнение по въпроса.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    #2
    Китът, който мислиш да ползваш е също полиестерен, та и кита и смолата държат на нашите брони. Свали я и отдолу първо я награпави с едра шкурка, после я измий със спирт. Ако имаш възможност я направи със смола и стъкло-плат(тъкан), като стъкло-платът го режеш на малки парченца, за да легне добре по кривините. Намазваш бронята със смолата лепваш парченцето и тупаш в/у него с напоена със смола четка за боя за да пропие добре, после слагаш друго парченце, но застъпено с първото и т.н., че ставам много подробен. Отвън ползваш полиестерен кит без влакна и съответните шкурки, става истинско, но идва боядисването. Тук вече се дават пари за майсторлък, поне аз така мисля.Успех!
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар

    Working...
    X