Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

семеринг на скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    семеринг на скоростите

    Свалих скоростите,малко за ремонт и видях че при аксиалния лагер е омаслено!та значи,свалих ето това: на него лагерува аксиалния!НО в него има един семеринг!трябва да го сменя но не мога да разбера как се изважда тази решетчица ли се вади или какво..?ето още една снимка(сори за качеството,но ги снимах в тьмното и с телефона):това малкото е семеринга,изкарах го с отверката,ама не е като другите семеринги!!!колата е уното от подписа ми(55s)
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    #2
    отговарям ти как е при темпра- струва 7 лв, лагерува не е точно казано, защото няма лагер, там се върти първичния вал и този семеринг се сменя при всяко сваляне на скоростите, защото като се прецака и за едно такова дребно нещо трябва да махаш скорости. семеринга ПРИ МЕН е цялото заедно с "решетката", т.е. неправилно си го извадил само гуменото
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      отговарям ти как е при темпра- струва 7 лв, лагерува не е точно казано, защото няма лагер, там се върти първичния вал и този семеринг се сменя при всяко сваляне на скоростите, защото като се прецака и за едно такова дребно нещо трябва да махаш скорости. семеринга ПРИ МЕН е цялото заедно с "решетката", т.е. неправилно си го извадил само гуменото
      предполагах че е едно цяло,благодаря за експресния отговор,наистина се нуждаех от такьв щото 2месеца колата е в гаража и смятах тази седмица да я пусна,но това ме забави! :D
      FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
      FIAT MAREA1.6 16V

      Коментар


        #4
        да не ме разбереш грешно- не е с планката заедно, а само с решетката! трябва да избиеш само кръглото с дупките по него
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X