Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за спортен филтър JR-FILTERS france

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за спортен филтър JR-FILTERS france

    Колеги някои чувал ли е за тази марка филтри за цената от 75 лева направо ми се струва супер. Като се има предвид че Т&Н струва към 170лв. Говоря за филтър които се слага в оригиналната кутия. И дали има фаида от такова нещо не че очаквам колата да литне с него но ако поне малко се усети подобрение ще си взема.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    JR са много качествени
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      ee чак пък много качествени... по скоро са посредата. K&N със сигурност са по-добри, а наскоро попаднах на едни тестове в нета, където един сух филтър разказваше играта на омаслените, и като фитрация и като пропускливост, но не си спомням марката.п.п. все пак JR е по-добър вариант от обикновен хартиен.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        charlie написа:
        ee чак пък много качествени... по скоро са посредата. K&N със сигурност са по-добри, а наскоро попаднах на едни тестове в нета, където един сух филтър разказваше играта на омаслените, и като фитрация и като пропускливост, но не си спомням марката.п.п. все пак JR е по-добър вариант от обикновен хартиен.
        K&N ясно ма там цифрата е повече от 2 пъти а неми се дават пари за половин ксенон за филтър за тва се насочих към тези
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Аз съм с такъв на JR риплейсмънт и го ползвам от една година и съм много доволен Качеството наистина е високо А цената е перфектна
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Абе и аз имах идея точно такъв да купувам, само че се чудя дали да е за кутията или конус. Май тоя в кутията не вади хубав звук или поне не такъв като конуса.
            Bravo HGT 2001

            Коментар


              #7
              v_a_c_h_o_o написа:
              Абе и аз имах идея точно такъв да купувам, само че се чудя дали да е за кутията или конус. Май тоя в кутията не вади хубав звук или поне не такъв като конуса.
              Ела да чуеш HGT-то дали няма хубав звук :D Звук можеш да постигнеш и с обикновен филтър от 8.50 лв. точно като мене. Трябва само да разчистиш малко въздухопроводите така че след филтъра да идва направо широк отвор.
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #8
                Става и като се изреже направо долната част на кутията с флекса обаче много кал ще се набива по филтъра. При карбураторна кола е още по-ефектно като се изреже горната част на тенджерата по филтъра

                Коментар


                  #9
                  VeSSkO написа:
                  v_a_c_h_o_o написа:
                  Абе и аз имах идея точно такъв да купувам, само че се чудя дали да е за кутията или конус. Май тоя в кутията не вади хубав звук или поне не такъв като конуса.
                  Ела да чуеш HGT-то дали няма хубав звук :D Звук можеш да постигнеш и с обикновен филтър от 8.50 лв. точно като мене. Трябва само да разчистиш малко въздухопроводите така че след филтъра да идва направо широк отвор.
                  Е това ме заинтригува. Можеш ли да обясниш какво по-точно си направил след филтъра, щото не ща да режа преди него че както каза maiden ще го тъпча с боклуци?
                  Bravo HGT 2001

                  Коментар


                    #10
                    Четох някъде, че примерно при коли с метанови уредби не трябва да се слагат спортни филтри.. Някой може ли да ни осветли по темата
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар

                    Working...
                    X