Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за BRAVO - HGT ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за BRAVO - HGT ?

    Сменях маслото на двигателя на бравото и в книжката пише че събира 4.5 литра масло без филтъра и 5 литра с филтъра а моята събра 4 литра, преди да сменя маслото я карах 20 километра на високи обороти зада загрее добре и да може маслото да се отече, възможно ли е 1 литър масло да не е изтекло, извинявам се за глупавия въпрос обаче не мога да си обясня на какво се дължи това
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    #2
    Re: Въпрос за BRAVO - HGT ?

    metall11 написа:
    Сменях маслото на двигателя на бравото и в книжката пише че събира 4.5 литра масло без филтъра и 5 литра с филтъра а моята събра 4 литра, преди да сменя маслото я карах 20 километра на високи обороти зада загрее добре и да може маслото да се отече, възможно ли е 1 литър масло да не е изтекло, извинявам се за глупавия въпрос обаче не мога да си обясня на какво се дължи това
    Възможно е колега,но не е имало смисъл да караш 20км на високи обороти,времето е достатъчно горещо.Винаги остава масло в главата и в блока.Това което ти го дават е за първоначално зареждане,а не при смяна.Така че нормално е.Давай газ и не му мисли.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      5 литра събира точно !добре е да си го следиш маслото ,да не пада под средата
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        На мен ми събра към 4,8-4,9 л. Точно 5 не можа да ги събере, въпреки че колата си беше загряла достатъчно преди да го източим и я оставихме доста време да се изтака и вече 7000км да чукна на дърво не е мръднало нивото
        Bravo HGT 2001

        Коментар


          #5
          много благодаря за отговорите, в момента маслото ми е малко над средата минал съм около 1000 километра с него за сега не е мръднало
          FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

          Коментар

          Working...
          X