Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Картер за Фиат Мареа 1.8 16v 1999 година.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Картер за Фиат Мареа 1.8 16v 1999 година.

    Здравейте,не разбирам много от коли, затова и доста работи не са ми ясни. Наскоро спуках картера си на една шахта и сега се исправих пред доста голям проблем... Гледах в форума един колега е пръснал своя по абсолютно същия начин отляво, прочетох това онова, но за съжаление така и не разбрах откъде мога да намеря да си купя такъв и каква му е цената горе-долу. Ако някой може да ми препоръча магазин/сервиз възможно най-близо до Елхово, ще съм му благодарен. Благодаря на всички за отделеното време, над тази тема.

    #2
    За съжаление картерът е част, за която има голямо търсене и цената няма да е ниска. Но ти имаш късмета hit-ko да ти е сравнително близо - в Ямбол. Пиши му едно лично съобщение, вярвам ще ти предложи решение.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Може да питаш hit-ko тук http://www.axm-auto.com

      Коментар


        #4
        Дам... благодаря ви за насочването... ама човека който ми препоръчахте явно иска да направи лесни пари от бодали като мене дето не разбират.... та ми обяви цена от 700 лв за картера.... по поръчка

        Коментар


          #5
          Virosss написа:
          Дам... благодаря ви за насочването... ама човека който ми препоръчахте явно иска да направи лесни пари от бодали като мене дето не разбират.... та ми обяви цена от 700 лв за картера.... по поръчка
          Ако говориш за hit-ko - 1000% съм сигурен, че не е тръгнал да прави пари от "бодали" като тебе!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Колега, моля те не се изказвай не подготвен - новият картер е скъп.Проучи си цените и тогава говори.

            Коментар


              #7
              Ако имаш всички парчета от него защо не го занесеш на аргон?
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар


                #8
                Можеш да провериш и в магазин "Александър Ауто" в Бургас - телефонът им е 056 / 800-513 (или поне преди 2 години беше такъв телефона, на мен ми доставяха картер за двигател 1.8, защото и аз закачих шахта в Слънчев бряг, цената беше някъде около 560 лв., с поръчка, дойде за 3 седмици)
                Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

                Коментар


                  #9
                  Virosss написа:
                  Дам... благодаря ви за насочването... ама човека който ми препоръчахте явно иска да направи лесни пари от бодали като мене дето не разбират.... та ми обяви цена от 700 лв за картера.... по поръчка
                  Колега, направи си едно проучване сам.Ето тук има тема за повечето читави магазини за авточасти на Фиат:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510Сподели после "преживяното".
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    По ЕПЕР и според сайта на Ал.Ауто ми излизат такива цени:Оригинален N- 60614068 - Цена: 418 лв.; Оригинален N- 60614068 - Цена: 506,6 лв.; Оригинален N- 60614068 - Цена: 506,6 лв.; Оригинален N- 60614068 - Цена: 521 лв.Друг е въроса за колко ще ти го предложат... Но наистина 700лв е доста.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар

                    Working...
                    X