Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо-то забива предница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо-то забива предница

    Здравейте колегиот една семица ми прави впечатление като пусна газта и колата забива нос независимо на коя предавка е . Пробвах като карам на 4-та и натисна съединителя оборотите падат до 200 някаде и после се качват до 850-900 кадето са и нормалните за празен ход. Типото е от подписа 1.8i
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Стъпковото моторче за оборотите на празен ход, чест проблем е на доста двигатели на Типо.

    Коментар


      #3
      И аз има същия проблем, но след смяна на стъпковото моторче проблема... си остана! Купих цял инжекцион барабар с всичко по него и започнах да сменям частите една по една! Никакъв ефект! Датчик ще е проблема, ама нямам идея кой! Със сигурност не е този за температурата на въздуха, защото си бачка - мерен и т.н! Аз все пак съм моно инжекция, но при теб нещата са по-други!Успех все пак и ако разбереш - свиркай!
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        Re: Типо-то забива предница

        borkoi написа:
        Здравейте колегиот една семица ми прави впечатление като пусна газта и колата забива нос независимо на коя предавка е . Пробвах като карам на 4-та и натисна съединителя оборотите падат до 200 някаде и после се качват до 850-900 кадето са и нормалните за празен ход. Типото е от подписа 1.8i
        Погледнал ли си въздушният филтър как е?
        In Tipo Veritas

        Фиат Типо 1.6 DOHC
        Фиат Стило 1.6

        Коментар


          #5
          филтъра е нов преди 2 дена го смених обаче не знам каде е това прословуто стъпково моторче ?
          Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

          Коментар

          Working...
          X