Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Седалка за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Седалка за Браво

    Здравейте колеги! В петък ми се счупи седалката на Бравото. Сега се държи само отзад, но след време и там ще поддаде. Дайте ми съвет какво да правя. Да търся седалка от някоя автоморга или да търся заварчик или някакъв трети вариант.
    Fiat Bravo 1.8 GT

    #2
    Ако имаш кадърен заварчик може би ще ти излезе по-евтино, иначе от моргата пък тапицерията може да е рзлична.
    Човек съм и нищо човешко не ми е чуждо!

    Коментар


      #3
      е не е така, от колегата си купих седалка за браво за 20 лв хипер доволен съм, супер здрава, тапицерията е не любимата ми, но лятото ще я карам така, а зимата ще си прухвърля кожата....старата ми седалка беше заравявана и беше крива, посукана и не се отваряше напред(за да седнат отзад хората)така че, според мен, вземи си от морга
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Днес минах през две морги на околовръстното, но нямаше. Знам още една в Дружба. Кажете ми къде другаде мога да проверя. Така ме е страх да карам. От лявата страна е супер мека и нестабилна.
        Fiat Bravo 1.8 GT

        Коментар


          #5
          според мен, на първо време можеш да я завариш, докато си намериш, аз чаках около година, докато се появи колегата любко, но ти ще чакаш по-малко, че сега има бая бравота в моргите, виж имаше една тема, където всеки пишеше в коя ворга какво е видял
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            видях я, ама няма за момента нищо за мен
            Fiat Bravo 1.8 GT

            Коментар

            Working...
            X