Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за Brava 1.2 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за Brava 1.2 12V

    Zdraveite dnes hodih da gledam edin fiat brava 1.2 16v 1999g molq daite mi savet kak e tazi kolapishe 4e e na 82000kmima klimatronik na vanshen vid kolata e prosto super no vse oshte se 4udq dali da siq kupq cenata i e 4800lvdaite savet PREDVARITELNO VI BLAGODARQ Кирилица !vesko.t

    #2
    Писането на Кирилица е задължително във форума..но понеже си нов..няма да ти се карат много ...та..1.2 16V двигателя е икономичен и динамичен..има много писано по това..ползвай търсачката.. Няма да чуеш лошо за двг.

    Коментар


      #3
      И недей да гледаш километрите много-много
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Re: daite savet

        Дюлгеров78 написа:
        Zdraveite dnes hodih da gledam edin fiat brava 1.2 16v 1999g molq daite mi savet kak e tazi kolapishe 4e e na 82000kmima klimatronik na vanshen vid kolata e prosto super no vse oshte se 4udq dali da siq kupq cenata i e 4800lvdaite savet PREDVARITELNO VI BLAGODARQ
        Ако колата е читава - не се замисляй, грабвай я! Двигателя е много модерен(1.2, 82к.с.) и здрав! Ако не го настъпваш много, ще ти гори и малко
        1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

        Коментар


          #5
          За качествата на колата не мога нищо да кажа...темата ми попадна случайно пред погледа и се шашнах от цифрата на километрите.Шансът 8 годишна кола да е на толкова малко км клони към абсолютната нула.Това е много малко.30-40 хиляди се прехвърлят за година не само в щатите,ами и в по-гоялмата част от света.Никой не си купува кола,за да му стои в гаража.Със сегашната кола...за 4 години и 8 месеца съм навъртял почти 150 хиляди...И съм от хората,дето не карат много.Имахме служебни коли,дето за година и половина направиха 100хил.и на третата просто им поръчахме нови двигатели,защото старите практически вече бяха нерентабилни за каквато и да е поддръжка.120-130 км на ден си е в рамките на нормалното за частна кола.

          Коментар


            #6
            защо пък да не са реални километрите.Аз имам на ден 30 км, да речем 15 хиляди за година. Десет години - 150 хиляди.А може колата да е била на някоя бабичка, дето само на лекар е ходела с нея.Разправят че годините били по-важни :D
            Brava 1.6 16V, Бензин

            Коментар


              #7
              Megadeth написа:
              защо пък да не са реални километрите.Аз имам на ден 30 км, да речем 15 хиляди за година. Десет години - 150 хиляди.А може колата да е била на някоя бабичка, дето само на лекар е ходела с нея.Разправят че годините били по-важни :D
              Да, може и на Стиви Уондър да е била...
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Salvador написа:
                120-130 км на ден си е в рамките на нормалното за частна кола.
                Според мен 120-130 за частна кола е много ако караш само в града. Преди време работех търговски представител и по цял ден се размотавах със служебен автомобил, по 8часа на ден и навъртах 120-130км. На месец сипвах бензин за 350-400лв. , ако на личния наливам по толкова на месец аз трябва да работя само да се возя
                In Tipo Veritas

                Фиат Типо 1.6 DOHC
                Фиат Стило 1.6

                Коментар


                  #9
                  Megadeth написа:
                  защо пък да не са реални километрите.Аз имам на ден 30 км, да речем 15 хиляди за година. Десет години - 150 хиляди.А може колата да е била на някоя бабичка, дето само на лекар е ходела с нея.Разправят че годините били по-важни :D
                  Километрите не са чак толкова определящи, по важно е как е поддържана колата!
                  In Tipo Veritas

                  Фиат Типо 1.6 DOHC
                  Фиат Стило 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Огледай салона и ако е запазен не се колебай много.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #11
                      coolboby написа:
                      Писането на Кирилица е задължително във форума..но понеже си нов..няма да ти се карат много ...та..1.2 16V двигателя е икономичен и динамичен..има много писано по това..ползвай търсачката.. Няма да чуеш лошо за двг.
                      Колега, за динамичен съм съгласен, обаче икономичен е само на извънградско. Незнам на мойто Браво ли му има нещо, щото аз под 10 градско не падам, а ако карам с климатик скача поне на 11 (бензин). Сподели при теб как е разхода.
                      Fiat Bravo 80 16V

                      Коментар


                        #12
                        При мен съм на 9 газ градско в момента с постоянно включен климатик.На дълъг път - 7,3 газ, наново с включен климатик.Пич, ако колата е читава, салона е запазен, няма масло в анифриза и не бълбука казанчето може да ходиш на обстоен преглед във Вантотрейд например и да я взимаш.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          колеги каква динамика видяхте в тези 82 коня и то за брава която е по тежка от бравото,може двигателя да е модерен но за мен си е слаб за тази кола
                          HONDA I-VTEC

                          Коментар


                            #14
                            Тома неверни И за мен е чудно но върви много по добре от 1.4 12V например.Факт е че си е съвсем прилично.
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #15
                              може и така да е :D може и много да върви :D само че съм карал брава с 1,4 мотор и въобще не съм очарован от вървежа и се си мисля че 1,8 мотора е най подходящ ама щом казваш ,кой съм аз че да споря :D
                              HONDA I-VTEC

                              Коментар

                              Working...
                              X