Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулиране на фаровете на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулиране на фаровете на Браво

    Много са ми зле регулирани фаровете.опитах да ги вдигна обаче или бъркам някаде или нещо не е в ред.карането на къси е като филм на ужасите-не знаеш какво те чака отпред.искам да питам с коя от двете врътки се регулира наклона нагоре-надолу и при завиване какво става и при отвиване на тях.преди малко карах на баща ми москвича и той има в пъти по-добри фарове а е с 11 години по-стар.и ако врътките за регулиране не ми работят как да вдигна нивото на фаровете.помагайте!
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    #2
    най-добре го закарай да ти ги регулират в сервиз

    Коментар


      #3
      Даам, на стенд за тази цел става най-добре. 5 или 10 лв, СБА центрове. Купи си и нови крушки, като не си доволен сега, само не се лъжи от разни "ксенонови" крушки за по 12-15 лв - същата работа, като да си хвърлиш парите през прозореца Osram или Philips е препоръчително да си вземеш.
      1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

      Коментар


        #4
        а пробва ли с копчето вляво от волана, което ги вдига нагоре-надолу
        Brava 1.6 16V, Бензин

        Коментар


          #5
          Ксенон за 10-12лв. няма. Това са някакви не особено сполучливи практики за наподобяване на ксенон. Регулирането на стенд е за предпочитане. Не забравяй, че не си единствен на пътя и че другите също трябва да виждат.
          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

          Коментар


            #6
            копче за регулиране нямам-бих се сетил иначе да ги наглася от там.а относно другите които карат-то фаровете са ми толкова ниско че и на дълги да карам няма да им пречи.единия ми свети точно на 2 метра пред колата а другия има няма на десет.крушките са ми на късите бош а на дългите осрам.
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Имаш хубави крушки. Тичай в сервиза че да не се убиеш.
              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

              Коментар

              Working...
              X