Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

датчик-разпределителен вал браво 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    датчик-разпределителен вал браво 1.8

    на някои прецеквал ли му се е този датчик и ако да нека да сподели мъките и някой има ли представа колко струва такъв датчик

    #2
    за цена нямам на идеяако не работи, двигателя, не може да запали

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        Май е същия като на Алфа Туинспарк. На моята се бяха прекъснали кабелите му до буксата, колата си палеше и вървеше що годе нормално ама как гореше е и лампата на инжекцията светна веднага. Проверявах цената му беше около 140-150 лв но ми се размина с малко работа с поялника.

        Коментар


          #5
          1 приятел бра ядове на Браво 1.6 с него. Намира се между 2те ангренажни ролки и за смяната се сваля ремъка. Цената му беше 140лв и още ххх лв. за презацепване на ремъка. "Майсторите" отново показаха класа и презацепиха смукателния вал 1 зъб на криво и после ходене по мъките, накрая в Вантотрейд решиха проблема срещу 160лв ако не се лъжа за ново презацепване

          Коментар


            #6
            да наистина е същият като на ТС-тата до ’98г.но при алфата при повреден датчик мотора палихитачито, не ще без него

            Коментар


              #7
              презацепването не е проблемколата сега пали много трудно,като запали почва да чука и форсира трудно до 3000обризкарва ми грешка за този датчик

              Коментар


                #8
                Re: датчик-разпределителен вал браво 1.8

                pugsy написа:
                на някои прецеквал ли му се е този датчик и ако да нека да сподели мъките и някой има ли представа колко струва такъв датчик
                На мен ми е правил проблеми, колата не може да запали. Ако даде грешка, докато мотора работи, няма проблем докато не я загасиш. След това няма палене. Към 300 лв е във Вантотрейд всичко, мой съвет е да го смениш там. Аз пробвах да "спестя" в друг сервиз, заради което смяната ми струваше над 450, след последвалото презацепване във Ванто и донагласянето на нещата. Това е, нашите двигатели са направени да се обслужват във фирмените сервизи. Аз мисля че прикючих с гаражните истории и "прехвалените" "майстори".

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар


                    #10
                    Абе то е същото ама цените за тия неща на Браво са х2 и х3 спрямо типо. Освен това е сложен на най-безобразното място при Бравото!

                    Коментар


                      #11
                      "фазов датчик" му викат

                      Коментар


                        #12
                        купих за 50лв 2-ра ръка от алфа 1.8 16всложих го и запали без ядове "Това е, нашите двигатели са направени да се обслужват във фирмените сервизи."ангренажа на браво вече го свалям и качвам за 15 минути без "специалния" инструментпп нормално ли е това браво да вади 15 компресия,само след смяна на клапани

                        Коментар

                        Working...
                        X