Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проверка и ремонт на климатик в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проверка и ремонт на климатик в Бургас

    климатика ми не работи,може ли някои да ми каже къде в Бургас могат да го проверят за теч на фреон. И колко ще ми струва. Благодаря предварително
    Fiat Marea 1,9TD

    #2
    В комлука, малко след спирката на "дЪрвото" Или в Мотоексперт в Славейков - от кръстовището на КАТ пердашиш нагоре към метро. Сервиза е отдясно, няма как да не го забележиш...Ама им кажи да проверят за теч и отдолу! Че аз миналото лято заредих фреон и сега пак няма никой... щото светеха само отгоре с лампите. А гледам, че е текнало едно зелено масло отдолу покрай един болт.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      spark написа:
      В комлука, малко след спирката на "дЪрвото" Или в Мотоексперт в Славейков - от кръстовището на КАТ пердашиш нагоре към метро. Сервиза е отдясно, няма как да не го забележиш...Ама им кажи да проверят за теч и отдолу! Че аз миналото лято заредих фреон и сега пак няма никой... щото светеха само отгоре с лампите. А гледам, че е текнало едно зелено масло отдолу покрай един болт.
      и на мен на мареата ми течеше масло от снадката долу и се оказа радиатор нещо като фабричен дефект теква радиаторчето при самата трабичка алуминия остарява и се цепва и сменях радиатор вчера

      Коментар


        #4
        Като затегнах болта спря да тече де... ама сигурно му е поизтекло маслото и не залепя климатика
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          При Гошо, северната страна в двора на "Автокъща Бургас". Много са добри, ама и толкова ги мързи, горкичките. Въпреки всичко аз съм доволен от тях. Профилактика, допълване - от 60 до 80лв. Мой колега скоро беше отново при тях, та сподели, че вече имали газ-анализатор и много бързо откривали пропуските по системата. Айде стига, че им направих голяма реклама. Друг, който ми препоръчваха - в близост до затвора, Тошко.
          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

          Коментар

          Working...
          X