Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Аржента/Мирафиори/Абарт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Аржента/Мирафиори/Абарт

    Здравейте приятели,изивнявам се ако темата е вече разисквана но не успях да я намеря.Та работата е следната. Един мой познат иска да си взима кола и иска да е нащо старо, голямо и мощно. Като ми каза Додж и аз си викам ЙЙЙХа, къде се набутваш. Моля ви кажете ми кой е най-удачния вариант от страна на Фиат? Аз до колкото знам, като изключим абартите които не знам изобщо колко са в БГ и какви пари вървят мисля, че най-добрия вариант е СуперМирафиори с 2.0 двигател 126 (или колкото там бяха) коня... Кажете какво мислите и кажете горе долу намират ли се, за какви пари и колко е скъпа поддръжката (намират ли се части и на какви цени)Мерси предварително!!!ПП: Парите са нещо от 5000 до колкото разбрах... Не е нужно да се харчат всички, а може и да се купи колата по-евтино и след това за остатъка да се направи ...

    #2
    да търси 130-кано съм чувал само за една такава в Младост, и не се продавала

    Коментар


      #3
      според мен пък supermiafiori-то е по добър вариант - повече ми харесва линията на купето, но това си е въпрос на вкус и на това какво се намира все ощеп.п. до 2005 все още намирах чаркове за моето....
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар

      Working...
      X