Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за ремонт и монтаж на ауспух???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за ремонт и монтаж на ауспух???

    Абе колеги, реших да направя запитване, та...Искам да си сменя ауспуха....ама целия от двигателя та чак до отзад, като евентуално искам да си сложа нов катализатор, но това е само евентуално.:D Та някой знае ли сервиз където продават и монтират качествени ауспуси във Варна, и ако някой е правил тази интервенция за каква сума да се подговя(със и без катализатор) Колата е с газ, затова искам да си намеря качествен аспух.И последно мразя разните майстори дето са в разни гаражчета и нямат грам самоуважение да се поизмият и подредят и работят в някакви малки кочини. Само като влезеш в един сервиз и се запознаеш с майстора дето ще пипа по колата и ти става ясно какъв човек имаш насреща. Надявам се понеже има доста хора тука да не се налага да обикалям по всичките сервизи, а направо да отида при някой по препоръка. Накрая ясно ще се пие бираАко някой не знае колата става дума за Темпрата в подписа
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    на моята темпра- цялото гърне от меката връзка докрай/то е едно/ 120 лв. меката ми връзка в моемнта е 30 и нещо лв. има и по 50. гарнитура на двуцевката 2-3 лева
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      сменях средно гърне - 35 лв., мека връзка смених.... там е според дължината - може да опре работата и до 200 лв. - това е труд и части общо... от там нататък не знам....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Все пак се надявам да получа отговори и от Варненци.....п.с.Май съм объркал раздела.....за което се извинявам ако смятате че е голяма грешката да ми преместите темата в консултации, благодаря предварително
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          ехооо Варненци ????Явно във Варна фиатите не се чупят
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Варненските фиати за здрави машини Сервизчета за ауспуси и гърнета имаше някъде около затвора.Можеш да опиташ там.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Корави машини ей!!! Я погледни тука : http://www.aspo-bg.com/index_bg.htm . Несъм ходил, ама добре изглежда в нета Не знам точно къде се намира ,но може да ги питаш.
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                Там дето ходихме с теб оня ден заедно ми взеха 120 пири с двата лева бакшиш за момчетата за цялата интервенция по Типо-то (двете гърнета комплект и монтажа). Даже са ми заварили някакъв лъщав накрайник отзад. . За качеството - незнам, то с времето ще си покаже. Иначе, когато ходих там до онова читалище (по твоя препоръка преди време) нагоре по Битоля пак ми казаха цени, които бяха същите, +/- 10 лева за Типо, комплект + монтаж.

                Коментар


                  #9
                  Имам гарнитурата между двуцевката и изпускателния колектор. Взех я за типото, но не стана. Поне нея ще ти я подаря. В неделя нали ще се видим? Или ще е късно?

                  Коментар

                  Working...
                  X