Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да спася положениието със съединителя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да спася положениието със съединителя

    Наскоро забелязох,че съединителя започна да стърже,явно вече му е дошло времето за смяна.А пуснах обява да се продава колата,,пък и мен много ме дразни това стържене.Не е постоянно но....,че има ли начин да спася положението малко че така и така нямам пари да сменя всичко,пък и ако ще я продавам за какво да влагам още пари в нея.Какво да направя,че да не се чува това стъргане.
    FIAT BRAVA 1.9TD-182A8.000

    #2
    братле абсолютно нищо не можеш да направиш, освен да смениш каквото трябва. това е положението със съдинителите. ако е лагера можеш да смениш само него, също и ако е феродовия диск, просто можеш да смениш само компонента, който е заминал, по принцип се сменя комлект, но щом продаваш...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Как да спася положениието със съединителя

      BVLGARI написа:
      Наскоро забелязох,че съединителя започна да стърже,явно вече му е дошло времето за смяна.А пуснах обява да се продава колата,,пък и мен много ме дразни това стържене.Не е постоянно но....,че има ли начин да спася положението малко че така и така нямам пари да сменя всичко,пък и ако ще я продавам за какво да влагам още пари в нея.Какво да направя,че да не се чува това стъргане.
      Мен лично би ме било срам да пусна подобна тема... или най-малкото не бих споменавал защо искам да "спася положението"... Иначе спасението е да си продваш колата (щом си решил), но със 200-300лв по-евтино, като си казваш, че съеденителя е за смяна.
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Re: Как да спася положениието със съединителя

        BVLGARI написа:
        Наскоро забелязох,че съединителя започна да стърже,явно вече му е дошло времето за смяна.А пуснах обява да се продава колата,,пък и мен много ме дразни това стържене.Не е постоянно но....,че има ли начин да спася положението малко че така и така нямам пари да сменя всичко,пък и ако ще я продавам за какво да влагам още пари в нея.Какво да направя,че да не се чува това стъргане.
        Адски некоректно отношение е твоето! Лично според мен не заслужаваш да получиш отговор на въпроса си. Как може да търсиш съвет от колега, който да те "светне" как да прецакаш бъдещия купувач на колата, замазвайки проблема със съединителя? После чисто по "горублянски" сигурно ще я продаваш със съвет "качваш се и караш, по колата всичко е на 6". Засрами се. Тази тема е за коша.Да, прав си за етиката, но за съжаление не колегата, а ти нарушаваш правилата и по-точно т. 1.3. За втори път ти е! Наскоро пак се опитваше да даваш акъл на модератори и те уверявам, че при трети подобен опит ще получиш официално предупреждение.Nino

        Коментар


          #5
          Re: Как да спася положениието със съединителя

          BVLGARI написа:
          Наскоро забелязох,че съединителя започна да стърже,явно вече му е дошло времето за смяна.А пуснах обява да се продава колата,,пък и мен много ме дразни това стържене.Не е постоянно но....,че има ли начин да спася положението малко че така и така нямам пари да сменя всичко,пък и ако ще я продавам за какво да влагам още пари в нея.Какво да направя,че да не се чува това стъргане.
          Просто извади цената на съединителя от продажната цена коята мислиш да и искаш!
          In Tipo Veritas

          Фиат Типо 1.6 DOHC
          Фиат Стило 1.6

          Коментар


            #6
            ОК ще си взема поука ВИНОВЕН,Ако съм засегнал някогo SORRYПрост зададох обикновен въпрос,и исках да получа такъв отговор
            FIAT BRAVA 1.9TD-182A8.000

            Коментар


              #7
              Ся, Paparac няма кво да го слушаш,щот той има мисия тука във форума. Иначе както казват колегите,сваляш някой лев от продажната цена и ти е мирно на душата.
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                iee написа:
                Ся, Paparac няма кво да го слушаш,щот той има мисия тука във форума. Иначе както казват колегите,сваляш някой лев от продажната цена и ти е мирно на душата.
                Paparac няма никаква мисия тук. И никога не е имал. Прочети внимателно първия пост в темата и си задай въпроса дали на колегата и през ума му е минало да сваля цената заради проблема със съединителя. Просто той най-чинно и мирно си питаше как да скрие явна повреда до момента, в който успее да си продаде колата.

                Коментар


                  #9
                  Paparac написа:
                  iee написа:
                  Ся, Paparac няма кво да го слушаш,щот той има мисия тука във форума. Иначе както казват колегите,сваляш някой лев от продажната цена и ти е мирно на душата.
                  Paparac няма никаква мисия тук. И никога не е имал. Прочети внимателно първия пост в темата и си задай въпроса дали на колегата и през ума му е минало да сваля цената заради проблема със съединителя. Просто той най-чинно и мирно си питаше как да скрие явна повреда до момента, в който успее да си продаде колата.
                  Прав си ве човек,ама всичките ти постове все едни такива поучителни..... Все акъл ни даваш. За това го написах така,щот нещо ми понамирисва.И тука не си администратор, да казваш кое е за коша и кое не.
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    Re: Как да спася положениието със съединителя

                    BVLGARI написа:
                    Наскоро забелязох,че съединителя започна да стърже,явно вече му е дошло времето за смяна.А пуснах обява да се продава колата,,пък и мен много ме дразни това стържене.Не е постоянно но....,че има ли начин да спася положението малко че така и така нямам пари да сменя всичко,пък и ако ще я продавам за какво да влагам още пари в нея.Какво да направя,че да не се чува това стъргане.
                    Имаи напредвид, че ако е лагер и се срине, "Цензурирано" на целия съединител, от личен опит го знам, миналото лято ми се случи една седмица след като взех колата-ФИАТ ПУНТО Лагера поломи вилката и 2-3 пластини на притисквателния диск та около 160 лева ми излезнаха частите( двата диска+лагер+вилка). Добре, че съм си къдърен и не се наложи да ходя по сервизи Та същото може да се случи и на теб преди да си продал колата и зарад един лагер които е 15 лева да се окарчиш със 150 минимум .Моля те да спазваш приличие при използване на изразни средства! mmeИмам предвид..., Предвид на... (напредвид) - неправилно!

                    Коментар

                    Working...
                    X