Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.6 - кога светва лампичката за бензина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    абеее , а няки пълнил ли е до горе резервоара, тея серсеми пишат че е 50 литра аи да кажем че не смятат резервата от 7 литра, добре ама как аз сипвам 57 литра в тоя резервоар, е верно че до горе го доливам докато видя бензина на гърловината ама и вътре да съм имал някои литър значи общо събира към 60 литра и отгоре.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #17
      Ами аз всеки път сипвам до горе , но повече от 41-42 литра не съм наливал . Много рядко , да не кажа никога , не оставям да ми светне лампичката ( направо ми бърка в червата като видя че свети ) .
      ex : Bravo 1.6 16v 103hp
      now : Marea HLX 2.4 JTD

      Коментар


        #18
        Slavi_Lancia написа:
        абеее , а няки пълнил ли е до горе резервоара, тея серсеми пишат че е 50 литра аи да кажем че не смятат резервата от 7 литра, добре ама как аз сипвам 57 литра в тоя резервоар, е верно че до горе го доливам докато видя бензина на гърловината ама и вътре да съм имал някои литър значи общо събира към 60 литра и отгоре.
        и на мен ми се е случвало, но не на Бравата, а на служебната Фабияна Бравата повече от 51 литра не са успявали да напълнят
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          Ами аз тея 57 литра ги налях ама лампата ми беше светнала доста одавна стрелката ми беше паднала под последната черта та си мисля че съм имал наи много 2-3 литра вътре, а момента от които пистолета изключи до напълването на тръбата до гърловината е около 1.5-2 литра.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #20
            а на мен тези 51 л, ми ги напълниха точно като купих колатастрелката беше на Е
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар

            Working...
            X