Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

крушки за предни светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    крушки за предни светлини

    здравейте колеги.Първо да ви попитам какъв е размера на крушките за светлините на фиат браво.къси,дълги?мисля че са H1 но за мощността не съм сигурен.И да ми предложите някакъв модел крушки че сегашните са ми доста слаби.иска ми се някакви които светят бяло/леко син отенък а не "жълти" мисля че темата ще е полезна.чао..

    #2
    крушките са Н1 55 WPhilips Vision Plus или Osram Silver Starтова са крушки с + 50% светлина и светят както ти искашосвен това за максимален ефект си регулирай и фароветеза дългите си купи по-евтини крушки, защото тези са около 25-30 лева за двете
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Слагай по едно реле на всеки фар и 100W крушки и си готов... ... то на Бравото фара е стъклен, а не PVC, така че няма да потъмнее...
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #4
        Искаш да кажеш че рефлектора няма да изгори?
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #5
          kkp написа:
          Искаш да кажеш че рефлектора няма да изгори?
          1000% ще изгори ...
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            sev написа:
            крушките са Н1 55 WPhilips Vision Plus или Osram Silver Starтова са крушки с + 50% светлина и светят както ти искашосвен това за максимален ефект си регулирай и фароветеза дългите си купи по-евтини крушки, защото тези са около 25-30 лева за двете
            Ползвай това мнение. Според мен то е вярно и най-лесно осъществимо. Търси +50%, другите варианти са ми ясни - смисъл няма. Щом понамалее деня и аз ще сменям късите с Osram Silver Star +50%!
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар


              #7
              H1 са .така си и мислех.значи сега имам две излишни H4 Osram Silverstar +50%.ако някой има интерес може да се сдобие с тях за 20лв да пише на лично.ако не трябва да ги върна на пича който ми ги купи.

              Коментар


                #8
                Ако не са ти проблем парите и искаш бели крушки, както си писал в първия пост, си вземи Philips Blue Vision или Osram Cool Blue.Светят хубаво и малко по-силно от обикновени жълти крушки. Крушките са сини, но не светят синьо! Водят се 4000К и се доближават максимално до белия цвят. Аз бях с Blue Vision на старото Браво и нямах оплаквания.
                Bravo(TM) HGT

                Коментар

                Working...
                X