Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лятна течност за чистачки Шел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лятна течност за чистачки Шел?

    Знам, че има доста изписано по темата, но някой дали е използвал тази на Шел?Дали е качествена, съставки и т.н.? Летен препарат за почистване на стъклата и фаровете на автомобила. Ефективно отстранява следи от насекоми, сол, прах и масла. Препаратът се предлага в 2 варианта - концентрат (1:100) и готов за употреба. Опаковки - 0.5, 1, 2 и 4 литра.
    Space Star 1.9 DID

    #2
    А бе ползвал съм такава и не си спомням да имам някакви оплаквания. Явно ми е харесала тогава. Имам половин туба такава в момента в багажника, останала му на баща ми и ми я даде.Каня се да я сипвам скоро.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      E за какво ти е лятна? Малко вода и веро и готово!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Аз специално лете-зима ползвам:на 1 литър вода, 0.4 грама спирт за горене,и веро на окоспирта почиства всичко-мазни петна,остатъци от мошички по стъклото,а верото допълнително го запенва.
        FIAT BRAVA 1.9TD-182A8.000

        Коментар


          #5
          Ами аз традиционно имам непоносимост към Шел и не съм ползвал такава но предполагам че става.Неоправдано скъпа е според мен, особено за лято.Не че на ОМВ е по-евтина но както споменаха колегите, лятото върши работа просто вода и веро.Все пак това е течност която просто мие стъклото, няма причина да се коментират качества...Консуматив който буквално изсипваме зад гърба си
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Ако караш в район където има много комари и мухи си е важно дали е добра течността. Аз карам с Рекс (от Метро) - съотношението качество/цена според мен е перфектно.
            Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

            Коментар


              #7
              kkp написа:
              Ако караш в район където има много комари и мухи си е важно дали е добра течността. Аз карам с Рекс (от Метро) - съотношението качество/цена според мен е перфектно.
              Дали?Нали знаеш лафа за това какво е последното нещо което минава през главата на една муха като се блъсне в насрещно движещ се автомобил?Ами задника.Може би с течност ще се има време да осмисли грешката си
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Да осмисли - не, но да се отлепи задника и от главата и - да Иначе вица го знам - стар но актуален
                Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                Коментар


                  #9
                  преди 2 дни си взех концентрат Sonax 1:100с тубичката се получават 25 литра течност7 лева в Билачисти добре и аромата е приятен
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм с някаква от Т-маркет, не помня каква марка беше, за 1-2 лева концентрат и яко се разрежда с вода (не помня в какво съотношение беше)... Върши перфектна работа... не оставя прекалено пяна и като мине веднъж чистачката измива всичко...

                    Коментар


                      #11
                      Аз използвам почти винаги лятна течност МОТОКС - има розова и зелена, но розовата повече ме кефи по аромат - като пръснеш и чак вътре в колата се усеща. Литър = лев. Имат и зимна, синя, тя е по-скъпа, но не помня колко точно.А иначе най-добре се получава не с веро и вода, а с вода и препарат за миене на стъкла. Изчиства перфектно...

                      Коментар


                        #12
                        sev написа:
                        преди 2 дни си взех концентрат Sonax 1:100с тубичката се получават 25 литра течност7 лева в Билачисти добре и аромата е приятен
                        И аз съм най-доволен от SONAX, но съм взимал само готова. Той концентрата направо без пари.
                        Fiat Marea Weekend 1.8 HLX
                        Renault Safrane 2.0 16V

                        Коментар


                          #13
                          тия концентрати само развалят чистачките май или аз си купувам заухави чистачки ,ама ги сменям на 4 месеца
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар

                          Working...
                          X