Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Височина на седалката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Височина на седалката

    Здравейте!Става въпрос за Fiat Bravo, как се смъква седалката на височина, по точно как се смъква. Успях да я вдигна, но надолу засича, дори и да дърпам ръчката. Има ли чалъм или ми се е прецакало устройството??10х

    #2
    Re: Височина на седалката

    fuoco написа:
    Здравейте!Става въпрос за Fiat Bravo, как се смъква седалката на височина, по точно как се смъква. Успях да я вдигна, но надолу засича, дори и да дърпам ръчката. Има ли чалъм или ми се е прецакало устройството??10х
    Сядаш на нея и тогава сваляш. Поне при мен е така.
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #3
      Re: Височина на седалката

      Korun написа:
      fuoco написа:
      Здравейте!Става въпрос за Fiat Bravo, как се смъква седалката на височина, по точно как се смъква. Успях да я вдигна, но надолу засича, дори и да дърпам ръчката. Има ли чалъм или ми се е прецакало устройството??10х
      Сядаш на нея и тогава сваляш. Поне при мен е така.
      Хм, не става! Някакви други идеи?
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #4
        Re: Височина на седалката

        fuoco написа:
        дори и да дърпам ръчката.10х
        Изваждаш я (като антена на старите Веф-ове), въртиш нагоре-седалката се вдига, буташ надолу-седалката слиза. Ако не става така явно има проблем

        Коментар


          #5
          Re: Височина на седалката

          tomny написа:
          fuoco написа:
          дори и да дърпам ръчката.10х
          Изваждаш я (като антена на старите Веф-ове), въртиш нагоре-седалката се вдига, буташ надолу-седалката слиза. Ако не става така явно има проблем
          Хубаво е да си седнал като я сваляш че иначе е много трудно...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Аз качването на седалката го направих еднократно. Проблемът е смъкването.В менюъла на фиата пише, че в седнало състояние се смъква и вдига, но явно има проблем, защото ръчката не може да се смъква и е застинала в най-горното състояние, дори и да я разтягам.Може да вкарам някой по-тежък индивид и да пробвам пак, нали някой трябва да тежи отгоре й

            Коментар


              #7
              Не знам защо е нужно да я сваляш - от по-високо се виждат по-добре габаритите на колата. Ако си много висок и главата ти опира в тавана, търси начин, но иначе не си заслужава да се бориш с тая седалка.
              Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

              Коментар


                #8
                Като издърпаш ръчката я даваш назад (може и напред да беше пробвай)
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  IvoMarea написа:
                  Не знам защо е нужно да я сваляш - от по-високо се виждат по-добре габаритите на колата. .
                  ами аз лично така доста по-добре усещам поведението на колата на пътя (като съм на най-ниското), а за габаритите се свиква (е не пречи при маневри от трети вид (на боя разстояние), да се понадигнеш леко )
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=101168

                  Коментар

                  Working...
                  X