Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Качествено изправяне на алуминиеви джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Качествено изправяне на алуминиеви джанти

    Нещо започна много да тресе Бравото, отначало на 160, постепенно 140, а сега вече и на 120км/ч се усеща Кажете къде в София изправят добре алуминиеви джанти и какви са цените...Джантите са оригиналните на HGT 15"
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Аз моите съм ги изправял в гуми център "Радиал" в Младост. Но предполагам, че навсякъде могат да ти ги изправят. Доколкото си спомням, ми взеха по 20 или 25 лв. за изправяне на джанта. Беше миналата година по това време.
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    Коментар


      #3
      При мен тресеше от гумите, провери си първо тях, разгледай внимателно протектора на гумите. Търси неравномерно износване и кривини. Моите бяха станали на елипси.
      TEMPRA 1,6i 835C1000/159AT54A

      Коментар


        #4
        аз ходя при 1 гумаджии на сливница по 20лв за 14-ки,тия наште са доста меки джанти..аз съм на 55 и ако не внимавам си ги кривя
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          аз съм изправял в сервиз "Друмник" на бул.България, мисля че беше 25лв. на джанта
          Фиат Пунто 1,2 HSD

          Коментар


            #6
            На околовръстното шосе на кръстовището за Павлово в "Радиал" взимат по левче на цол.Аз съм доволен от тях.Засега работят много печени момчета там.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Мерси
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #8
                Vlaad написа:
                При мен тресеше от гумите, провери си първо тях, разгледай внимателно протектора на гумите. Търси неравномерно износване и кривини. Моите бяха станали на елипси.
                Точно това и се оказа - неравномерно износване на задните гуми. Иначе джантите ги изправих ... едната беше като шестограм отвътре
                Bravo(TM) HGT

                Коментар

                Working...
                X