Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни амартисьори за BRAVO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни амартисьори за BRAVO

    Сменил съм и четирите амортисьора на Бравото в Плевен - Италбулком. Цената на четирите амортисьора заедно със маншоните и тампоните за предните амортисьори беше 300 лева, а без тампоните и маншоните - 260 лева. Не помня точно предните и задните колко струваха. Смяната в сервиза на фирмата беше без пари. Амортисьорите са италиански, маслени, двупосочни, марка Globe продават се с едногодишна гаранцияр на която все пак нямам много голямо доверие...

    #2
    и аз днеска ходих на тест на ходова част и се оказа че задните са за смяна, оригинално някой знае ли какви се слагат на Браво ГТ?във вантотрейд казаха че има хубави задни амортесьори за по 50тина лева...
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      ivo098 написа:
      и аз днеска ходих на тест на ходова част и се оказа че задните са за смяна, оригинално някой знае ли какви се слагат на Браво ГТ?във вантотрейд казаха че има хубави задни амортесьори за по 50тина лева...
      аз затова на такъв тест не ходя
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        Оригиналните които се монтират на Браво GT и HGT са Bilstein и KONI (GAS) това поне съм срещал по спецификацийте,а и SACHS.MONROE.BOGE също дават само газови маслени няма,поне на сериозните фирми.
        FIAT Coupe

        Коментар


          #5
          Здравейте,

          Колега Humppa,По-меко ли почна да вози Браво-то,като му сложи маслени амортицьори,защото фабрично май е с газови?Дай впечатления.Успехи !!!

          Коментар


            #6
            Re: Здравейте,

            milky написа:
            Колега Humppa,По-меко ли почна да вози Браво-то,като му сложи маслени амортицьори,защото фабрично май е с газови?Дай впечатления.Успехи !!!
            Бравото започна да вози по-меко, разбира се. Пък и ми се струва, че се повдигна малко като цяло. Не съм сигурен дали фабрично е с газови. Иначе вече се управлява и по-лесно заради смяната и на амортисьорите отпред. Отзад продължава леко да потропва нещо, не съм сигурен какво е - от пружина или тампон, но отпред е като коприна.

            Коментар


              #7
              MAGNETI MARELLI 46,00лв/6 месеца гаранция/ MONROE - 68,00лв / две години гаранция/ MONROE REFLEX - 93,00лв /три години гаранция/ NK - 72,00лв SACHS - 95,00лв / две години гаранция/ това ми предложиха за задни амортесьори като може да се направи 10% отстъпка върху тая цена, мисълта ми е заслужава ли си MAGNETI MARELLI, или са пръчки и по добре MONROE да сложа
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                Magneti Marelli не е фирма която продава евтино! Качеството е доказано, но за тази цена ?И с такава мижава гаранция, да не са рециклирани?

                Коментар


                  #9
                  за нови става въпрос, офертата е от ем комплект 33, обаче ме притеснява странно по ниската цена сравнение с другите марки
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #10
                    Mgneti Marelli

                    аз взех от ем-комплект здани амортесьори magneti marelli струваха ако не се лъжа към 46 лв. - маслени. Доволен съм от тях колата вози по меко отзад, старите като ги свалих така и не разбрах какви са, бяха оригиналните - италиански, зелени на цвят газ-масло, сега ми предстои смяна на предните но още незнам какви да сложа, magneti-marelli нямат в магазина.

                    Коментар

                    Working...
                    X