Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се свалят мигачите на калниците - Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се свалят мигачите на калниците - Браво

    Здравейте, колеги, ще ми се да си затъмня въпросните мигачи, та за да го направя качествено ми се иска да ги сваля Как се свалят, со отверка ли, накъде се натискат....Благодаря предварително!
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    С права отверка откъм задната страна! Подложи под отверката твърд картон, или нещо подобно за да не нараниш боята на калника!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      ОК, мерси колега, ще пусна снимки като го направя, дано стане хубаво :D
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Колеле Vladim мигачите възможно ли е да се залепеми защото мой те на мърдат направих това което ти си написъл ама не става не мърдат все едно са залепени.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Колега сега пак се мъчих като го вкарам от задната страна отверката и напъна малко се вдига ама мигача не излиза напъвах ,но ме е страх да не счупя мигача.Какво да правя ако може по-потробно да ми обясниш или ако има някакъв чалъм.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            На щифтове са, но как се свалят не знам. Моя един път слизам от колата и гледам виснал и се държи на кабела. Видях, че имаше нещо счупено отвътре, но не обърнах внимание, само му лепнах двойнозалепващо и обратно на калника. Така че и да счупиш нещо с тиксо става монтажа обратно
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              Колега сега пак се мъчих като го вкарам от задната страна отверката и напъна малко се вдига ама мигача не излиза напъвах ,но ме е страх да не счупя мигача.Какво да правя ако може по-потробно да ми обясниш или ако има някакъв чалъм.
              Така както съм описал се сваля според сервизното ръководство. Ако на някой му се занимава да рови в pdf-ите! А ако някой е решил наистина да го лепне с нещо... ще видиш зор и може да повредиш калника докато го свалиш.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Както се свалят светлоотразителите на бронята,на щифтове са,явновсичкопри фиата ена щифтове.
                Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                Коментар


                  #9
                  А колеги да ще стане ако махна предната гума и след това и подкалника(пласмасите) и от вътре да натисна щифтовете.Да ли въобще ще стане така.
                  Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                  Коментар


                    #10
                    За всички който ще си свалят мигачите не е толко трудно само иска както каза колегат Vladim една право отверка малко картон или някакъв по дебел парцал и напъване но леко и след това трябва да се натисне щивчето и готова мигача е изваден.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар

                    Working...
                    X