Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за скоростни кутии

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за скоростни кутии

    Пичове скоростите ми почти сдадоха багажа,вият здраво,втора хърка и като пусна газта на скорост нещо треска яко,та се чудя скоростите от 1.6 едновалката дали са по къси и дали ще е по добре ако сложа такива,вместо стандартните на двувалката,с по късите ще има по добър старт,само незнам как ще се отрази на разхода,вие как мислите и горе долу за колко парици мога да намеря читава скоростна кутия и откъде
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Разбрах,че не стават от едновалките,само същия мотор и евентуално 1.8 двувалка,но той е под въпрос Кажете откъде да намеря такива скорости и дали стават от 1.8 и горе долу кинти
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      абе аз предполагам, че няма да станат от 1.8, но нищо проверено. една скоростна е към 250 канта, а не знаеш колко ше изкара. що не си направиш твойта, същите пари, но поне знаеш, че няма да правиш повече. иначе долу на симеон гледах вчера няква морга специално за скорости. ама не си спомням къде точно- знам, че беше от страната на конст. величков, но дали къде баш не се сещам- пишеше скоростни кутии 200 лв
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        абе аз предполагам, че няма да станат от 1.8, но нищо проверено. една скоростна е към 250 канта, а не знаеш колко ше изкара. що не си направиш твойта, същите пари, но поне знаеш, че няма да правиш повече. иначе долу на симеон гледах вчера няква морга специално за скорости. ама не си спомням къде точно- знам, че беше от страната на конст. величков, но дали къде баш не се сещам- пишеше скоростни кутии 200 лв
        Ремонта на мойта ше отиде към 400-500лв просто няма смисъл,много неща са,синхронизатори на първа,втора и трета,всичките лагери,защото адски вие и това адско тропане вече незнам от къде е
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          на моята съм й сменял всичките лагери излязоха ми 150 лв. без труда. но не съм имал синхронизатори за смяна. доколкото знам италианеца дава кутии, като му оставиш твоята и си бележи неговата и ако има пробелм я връщаш, обаче сваляне и качване си остава за твоя сметка и ако се окаже счупена яко се набутваш, освен ако не го правиш сам. абе много е кофти!
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            на моята съм й сменял всичките лагери излязоха ми 150 лв. без труда. но не съм имал синхронизатори за смяна. доколкото знам италианеца дава кутии, като му оставиш твоята и си бележи неговата и ако има пробелм я връщаш, обаче сваляне и качване си остава за твоя сметка и ако се окаже счупена яко се набутваш, освен ако не го правиш сам. абе много е кофти!
            Колко вървят при италианеца бате
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              около 250 камъка батьооооото, званни да питаш докато не са затворили
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                около 250 камака батьооооото, званни да питаш докато не са затворили
                оооо ненене няма да е скоро Ше я карам тая докат издържи :P
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Абе сваляй тази и я виж в какво състояние е .Па тогава мисли какво да правиш.Ти да не си кьопав та да не си я смениш сам

                  Коментар


                    #10
                    1115 написа:
                    Абе сваляй тази и я виж в какво състояние е .Па тогава мисли какво да правиш.Ти да не си кьопав та да не си я смениш сам
                    Абе тя смяната е най-лесна...
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      За нашите двигатели не стават скорости от едновалови двигатели. Визуално същата (с опрен лагер) и с фланци на полуоските като на Фолксваген е от алфа 145 1.4 ТС. Ти спомена някъде, че си сменял маслото - какво масло наля? Сега гледам в каталога на валволин. Дават го Valvolin HP GL-4 80W90 - 2,9 литра.

                      Коментар


                        #12
                        1.8 и 2.0 няма с един вал и при тях вътрешните карета са като на VW, така че може и да има вероятност да стане от някоянай добре е да се свалят и да се търси по тях,от алфа 100% няма да станат

                        Коментар


                          #13
                          pugsy написа:
                          1.8 и 2.0 няма с един вал и при тях вътрешните карета са като на VW, така че може и да има вероятност да стане от някоянай добре е да се свалят и да се търси по тях,от алфа 100% няма да станат
                          Пича говореше за 1.6 единия вал.

                          Коментар


                            #14
                            олл данещо не съм дочел,одеве му обяснявах,че нямат нищо общо

                            Коментар


                              #15
                              //// написа:
                              За нашите двигатели не стават скорости от едновалови двигатели. Визуално същата (с опрен лагер) и с фланци на полуоските като на Фолксваген е от алфа 145 1.4 ТС. Ти спомена някъде, че си сменял маслото - какво масло наля? Сега гледам в каталога на валволин. Дават го Valvolin HP GL-4 80W90 - 2,9 литра.
                              WD....нещо си забравил съм вече,в едни сини тубички Не вярвам от това да и треска,да хърка втора и да вие на зла гад
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X