Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на консумативи на HGT ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на консумативи на HGT ???

    Преди седмица си купих FIAT - BRAVO - HGT - 1996 година, внос от Италия е машината, и сега трябва да и сменям ремъци ролки, обаче питах на няколко места някой ми разправят че трябвало да ми свалят първо двигателя защото нямало място от къде да се бръкне да се сменят, и незнам от къде да си купя части на едно място ми предлагаха "дайко" значи три ремъка и две ролки за около 300 лева на друго място ми предлагаха ремък "гйц" ангренажен "лемфьордер" за климатика и за сервото някакви измислени немски ролки дето даже не съм ги чувал за 250 лева, въпроса ми е дали наистина се сваля двигателя за да се сменят ремъци и ролки и какви ремъци и ролки да си купя като марка, и ако някой има представа колко пари ще ми струва да ми направят ремонта в фирмения сервиз на фиат с оригинални резервни части благодаря предварително за отговорите !!!
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    #2
    В някои сервизи свалят двигателя,други не.Поразрови из форума ,а и в другия форум на Фиат-някой беше писал за смяна без сваляне на двигателя.Приготви си 200 лв за смяната-за всеки случай.Под 150 едва ли .
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    Коментар


      #3
      tinalex написа:
      В някои сервизи свалят двигателя,други не.Поразрови из форума ,а и в другия форум на Фиат-някой беше писал за смяна без сваляне на двигателя.Приготви си 200 лв за смяната-за всеки случай.Под 150 едва ли .
      Хората плащат за тясно А вие се оплаквате Доста е неудобно за работа ... ако не се сваля двг,но след свалянето могата да излязат доста непредвидени работи.
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар


        #4
        Моят съвет е да изминеш малко километри до Ямбол в сервиза на хит -ко поне ще знаеш и ще си сигурен че той ще ти сложи най- добрите консумативи и ще си сверши работата перфекно и няма да имаш ядове след това .Ако имаш предвид фирмен сервиз на фиат във Варна не стъпвай там това неса майстори а дърводелци .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Благодаря много за съветите, обаче Ямбол ми е много на далече, и само да питам какво ще ми кажете за ремаци и ролки "дайко" качествени ли са ?
          FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

          Коментар


            #6
            metall11 написа:
            Благодаря много за съветите, обаче Ямбол ми е много на далече, и само да питам какво ще ми кажете за ремаци и ролки "дайко" качествени ли са ?
            Няма място за сравнение между GATES и DAYKO.Категорично GATES! По-скъпи са но с ангренажен ремък компромис не се прави.П.С> Произнася се Гейтс
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар

            Working...
            X