Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обезвъздушаване на охладителна система!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обезвъздушаване на охладителна система!

    Имам молба към колегите с 2.0 мотор, да ми разяснят каде точно се намира тая пробка на радиатора от към акумулатора за обезвъздушаване на радиатора !?Виждам една тръбичка която в горния си край е огъната и сочи кам радиатора!Има капачка като на тубичка лепило!Дали е това или греша...дайте идеи и ако някой може да сложи снимка,ще съм много благодарен! Мерси предварително
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    мойта си се обезвъздушава сама до сега бняколко пъти съм източвал антифриза и после при наливането никога не съм обезвъздушавал

    Коментар


      #3
      Да прав си колега но имали вероятност да се образува въздушна вазглавница там Притесням се понеже градско вчера изтръпнах при показание 105 градуса след 4 гасенета температурата се покачва при липса на циркулация, обикалях на 1-2-ра докато намерим места за пиене :P и стигна до тази стойност!Слизам вентилатора бучи!И двете степени работят но това ме уплаши извън градско нямам грижи на 90 или малко под 90!И дали темепратурата на течността в казанчето отговаря на показанията на таблото!?
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        dimmX написа:
        Да прав си колега но имали вероятност да се образува въздушна вазглавница там
        единствено ако имаш газова и изпарителят ти е на бая високо

        Коментар


          #5
          С колега Pugsy се разбрах ме кое как е, що е...... :P
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар

          Working...
          X